5.6.2009 - 11.6.2009

חודש יוני ממשיך בהשראת מקבץ הכוכבים, יופיטר, נפטון וכירון במזל דלי.

הכוכבים וונוס ומארס ממשיכים לרקוד במזל שור וזה מחזק את האופי הסקסואלי שלהם. אולם השילובים האלה יוצרים בהמשך ריבוע גדול המסיים את התקווה הגדולה, והופך את הפנטזיה האהובה לאשליה שצבעיה הם פיתוי והונאה. קשה לשמור על פוקוס, כך שכל עוד שילובי הכוכבים מאפשרים גלישה חלקה עד למטרה המביאה את הסיפוק. נצלו את לוח הזמנים עד לפני תחילתו של הקיץ.

הירח המלא בתאריך 07.06.09 יהיה במזל קשת בריבוע לכוכב סאטורן. כוכב סאטורן במזל בתולה, אוהב את השלמות, מקפיד על פרפקציוניזם, שקדנות והתמדה. המבנה הזה מביא כמה מכשולים ומציב מעצורים.

כוכב וונוס הגיעה למזל שור ונפגשת עם המארס בהמשך, מה שמחזק את התמיכה במערכת יחסים שוויונית בין המינים.

כוכב מרקורי שיתיישר מגיע לריבוע עם השלישייה במזל דלי, מצב אשר יחזק ויעצים את הנושאים שאופיים אידיאליזם ואופטימיות. קיים רצון ללכת בדרך אינדיבידואלית, בלי להתמסר לרעיונות המסמלים סטאטוס קוו. אבל זה שילוב הדוחף אותנו להבטיח הבטחות נדיבות, שאופיין תקווה, המתמוססת בהמשך. המציאות אינה מאפשרת את מימוש הרעיונות הללו, ולכן אין יכולת להשיג תוצאה מוחשית.

התאריכים 07.06 ו- 10.06 הם ימים לא אידיאלים לרכישות. סביר להניח שתשלמו הרבה יותר בגלל המבנה המדובר.

ההיבטים האלה גם גוררים את כל אחד להבטיח יותר מהאפשרויות שיש לו. להאמין שהיכולת היא אינסופית, אך בהמשך צפויה אכזבה.

המנעדים האלה מספקים ערוצי תקשורת בנושאים סוציאליים וחברתיים. זמן טוב לתקשר עם אחרים, למצוא דרכי עבודה בנושאיים כאלה עם אחרים.

כוכב מרקורי נמצא בימים אלה על כוכב שבת "הלגול", נסו לא לאבד את הראש בהתקף של חשיבה לא רציונאלית.

ואיך אלה משפיעים ברמה הארצית : מבני הכוכבים המושפעים מכירון, יופיטר ונפטון יוצרים סוג של תעלול גדול בערוצי התקשורת. התכנים והמשמעות מעוותים, השמועות המרעישות והשערורייתיות ממשיכות ופוגעות באחרים. זה זמן שבו החדשות מעוררות בהלה ואפילו פאניקה. הכותרות בעיתונים ובחדשות בימים האחרונים על יחסו של אובאמה כלפי מדינת ישראל, ומה הוא עלול להגיד בנאום שלו במצרים...השמועות והפרשנויות שהיו מול התוצאה בפועל. אסטרולוגית, במצב הכוכבים הזה שממשיך גם בשבוע הבא, תוכנו של הנאום יתפוגג. אובאמה התפזר בנאומו לכל הכיוונים "בעזרת" כוכב מרקורי בהיבט לכירון, יופיטר ונפטון. הוא ניסה להציג אסטרטגיה בעזרת הכירון, אופטימיות בעזרת היופיטר וחלום על אוטופיה בעזרת הנפטון.

גם השמועות, הפרשנויות והחרדות על קריאת התגר המיליטנטית של צפון קוריאה נמצאות תחת ההשפעה הזו.

05.06 היום יש נטייה לנדנד, לרטון,לבקר, המזג קצת עגמומי, אבל לא נורא. יש הזדמנות לגלוש על היציבות של מערכת היחסים, לשפר את התקשורת, לשמור על הסולידיות של מערכות יחסים, לתת טפיחה על השכם לחבר ולהחמיא לבן הזוג בנעימות.

חוסר ביטחון, חוסר וודאות או ספקות עצמיים עולים, עצרו למחשבה, תקנו את השגיאות והמשיכו הלאה. לא כל מה שנאמר יש לו חשיבות היום. סתירות עולות מהסובבים אתכם, לכן הקשיבו רק לעצמכם.

06.06 הירח בטל משעה 05:21 עד שעה 11:24. הפגיעות היום גבוהה, כך שכל מילה גורמת לכם לבחון את עצמכם ולהבין שאתם רצים אחרי הזנב של עצמכם במעגלים. עיצרו, והחזירו את השמחה והתקווה לחייכם.

הגיבו בחיוך ובבדיחה, אל תחששו לבטא בגלוי את מה שאתם חושבים. בימים הקרובים היושר וההגינות משמחים, כך שאל תחששו לדבר, בלי לקחת את עצמכם ברצינות רבה מדי. הרעיונות גדולים ונחמדים, אבל עלולים להיות רזים בפרטים.

07.06 היום מתחיל בחמיצות ואם אתם מרגישים שפעולות שלכם אינן מספקות אתכם, הניחו להן ואל תמשיכו. תחושת חוסר הביטחון מאפיינת את הסובבים אתכם, לכן היזהרו בהערותיכם. בחירה בכיוונים חדשים אינה רלוונטית מאחר ואין לאלה אורך נשימה, כדאי להמתין עוד קצת לפני שאתם מתחילים משהו חדש.

היום, בשעות הערב, הירח מלא במזל קשת מביא עימו אי שקט, מילים "עפות" באוויר וכל אחד חושב שרק הוא אומר את האמת. האתגר של כל אחד מאיתנו לסנן את המוץ מהתבן.

08.06 התרחקו ממפגשים שנוטים להפוך לתגרות מילוליות, אפשר לומר פשוט שאין לכם עניין בכאלה. פרויקטים ומערכות יחסים המתחילים עתה גם הם יהפכו לבלגאן, הרשו לעצמכם עוד מבט לפני שאתם מסתבכים. למילים שאתם אומרים או שומעים יש אופי יותר רגשי, כך שרצוי שהמסרים שלכם יהיו ברורים. הירח בטל משעה 16:53 עד 23:00.

09.06 האנרגיה היום חזקה ומשפיעה על הכל. אתם חווים מקור שופע של רעיונות יצירתיים העוזרים לכם ויהיה נכון היום להתניע תהליכים ולקדם אותם. הצעד שתעשו היום ייקח אתכם עד למטרה המבוקשת.

10.06 יש הרבה תוכניות חדשות, אבל לא כולן מעשיות. עדיף לנפות כדי לפנות מקום להתחלות חדשות. קיימת אווירה של הרפתקנות, אבל רצוי שלא להגזים ולא לדבוק יותר מדי בחוויות שצצות, אלא לזרום הלאה.

11.06 הירח בטל משעה 06:30 עד שעה 11:53. יש נטייה להיות בכל מקום ולעזור לכל האנשים. אבל זה יכול להצטמצם לאינטימיות של אחד מול אחד. היום מתאים למו"מ, אבל זכרו שהחיפזון מהשטן, המתינו לזמן הנכון. יש נטייה לבזבז אנרגיה ומה שניראה כהונאה יכול להיות רק תוצאה של רגשות מעורבים. אל תקפצו לתוך הסיר הרותח, המתינו עד שיתקרר ואז תוכלו להתבונן בתוכן ולהיות בטוחים במה שאתם רוצים לקחת לעצמכם. ומאותו הרגע יהיה קל יותר לשתף פעולה עם אחרים.

כלכלה ושווקים:

כוכב מרקורי עבר למזל גדי עד לתאריך 09.06, והוא רציני יותר מול האופטימיות של המרקורי ההליוצנטרי, שהיה במזל קשת עד לתאריך 30.05. כוכב מרקורי בגדי דורש הוכחות, עובדות כדי לתמוך בעליות המחירים המטורפות שהיו בזמן האחרון.

השילוב של היופיטר והנפטון הוא זה המשפיע על העליות במחירי הסחורות ובמחירי הנפט, והשפעת שני כוכבים אלה תהיה עד אמצע יולי הקרוב. השילוב בין הכוכבים במזל שור, במנעד השלילי לשלישייה במזל דלי, היא זו גם שמשפיעה על ירידת הדולר מול המטבעות האחרים בעולם. ואלה יהיו "אשמים" גם באינפלציה.

השמש העוברת במזל תאומים יוצרת ריבוע למולות סאטורן אורנוס בין הימים 05.06 עד ה-17.06 המגמה הזאת מביאה את התוכן של המולות סאטורן אורנוס, שגרמה למשבר הכלכלי העולמי. למעשה המולות הזאת ממשיכה להשפיע גם במהלך 2010, ולהדאיג את המשקיעים, כאשר יופיטר ומארס יתרגמו את אותה מולות לסירוגין במהלך השנה הקרובה.

בטווח הקרוב, יש שינוי מגמה של כוכב יופיטר בתאריך 15.06 ויומיים אחר כך השמש תהיה במנעד חיובי לכוכבים יופיטר ונפטון, מה שיעלה שוב את מפלס האופטימיות, ואז בתאריך 01.07 וב-06.07, כוכב וונוס ואחר כך כוכב מארס יהיו בריבוע לכוכבים יופיטר ונפטון, ואלה יחד עם ההיבט המתמשך של סאטורן ואורנוס. בתקופה כזאת כל תמונה משתנה גם במהלך יום המסחר עצמו, ויכולה להביא לעליות חסרות פרופורציה בשווקים או להתמוטטות ענקית.על המשקיעים ללמוד לנווט במצבים כאלה, לחשוב או לשחות, לצוף או לוותר עד שיגיעו זמנים אחרים.

צפון קוריאה:

הפחדים שהתעוררו בשבוע האחרון עם החדשות על הניסוי הגרעיני וטילים אחרים, בלבלו וערערו את אומות העולם, כולל את הידידה של צפון קריאה - סין, שהצטרפה לגינוי. הדימוי של צ.קוריאה, הוא כמדינת העולם השלישי, מדינה ענייה הנשלטת על ידי דיקטאטור, ההורוסקופ של צ. קוריאה נבנה לפי התאריך 10.09.1948.

ראש דרקון בהורוסקופ של צ. קוריאה נמצא במזל שור, כוכב מארס האגרסיבי נמצא בדיוק במולות במזל עקרב, בצמידות לזנב הדרקון. זו הקארמה המעידה שהצד השלילי מקבל חיזוק, הרוחניות הגבוהה (ראש דרקון) משתנה לכעס ואגרסיביות. המארס הלוחם כועס ומסרב לקבל את העובדה שהמלחמה הסתיימה וממשיך בדרך היחידה שהוא מכיר, לחיות בתוך קונפליקט קבוע.

המפה המקודמת של צ.קוריאה, מושפעת מכוכב פלוטו, המחזק את הסגנון התוקפני וימשיך באינטנסיביות עד לשיאים חדשים באוגוסט 2009. בנוסף, לאורך כל השבועות הבאים המניפולציות ימשיכו.

המעבר של הסאטורן על השמש בהורוסקופ, מעיד על הלחץ של הממשל שם ועל קשיים במדינה. גם מצבו של המנהיג שם אינו מזהיר מבחינה בריאותית (ליל קים נולד בתאריך 16.2.1941) והכוכבים מעידים על חולשה מתמשכת. עם זאת, כוכב מארס בהורוסקופ שלו נמצא במעלה-28.41 במזל קשת וכשכוכב אורנוס יגיע לשם בשנת 2010, ליל קים עלול לפעול בדרך לא צפוייה. החדשות הטובות שכוכב מארס בהורוסקופ של המדינה אינו מופעל, כך שמלחמה אינה נראית אקטואלית, למרות שליל קים עצמו מטורף ושש אלי קרב.

במפת האסטרוקרטוגרפיה של אובאמה, כוכב פלוטו עובר ליד עיר הבירה של צ. קוריאה, פיונגיאנג, ומעיד שלאובאמה צפויים מאבקי כוח בחלק זה של העולם.

בחזרה לארכיון