17.4.2009 - 23.4.2009

כוכב וונוס מסיים האת נסיגתו והיום הוא נעצר על מנת להתחיל בהילוך בכיוון הנכון, במעלה 29.12 במזל דגים, קרוב למעלת האפס במזל טלה.

כוכב וונוס נמצא קרוב לכוכב מארס, במזל דגים וזה צובע את הימים בגוונים אמוציונאליים וחושניים. אלה ימים בהם נשמע רכילות רומנטית על ידוענים. כוכב וונוס שהיה בנסיגה, השפיע על מערכות יחסים בינאישיות וחשף בקיעים גם בקשרים שהתנהלו על מי מנוחות. אהבה היא מלאה חיוניות, היא נושמת, יורדת ועולה, נובלת ופורחת, ולכן זו תקופה רגישה מאוד, בה כל אחד זקוק לחיבוק, חום ועדינות, אבל זה דורש הדדיות. המעבר למזל טלה יתן לצמידות הזו גוונים עזים יותר.

כוכב וונוס במעלה זו משפיע על בריתות בין עמים, אולי הסכמה על ועידות ומפגשים בין מנהיגים הנמצאים בעמדות כוח.

הירח במזל טלה לצד כוכב מארס, מדליק אנרגיה חדשה וחיובית. זה הזמן להתניע כל פרויקט חדש שחשבתם עליו. יתכן שתחוו קשיים או מכשולים כשכוכב מארס יהיה בריבוע לפלוטו בתאריך 26.04, אבל זהו היבט המחזק את התנופה וכוח הרצון להתרומם מעל המשוכות. עם זאת, המבנה הזה ברקע מביא את ההמלצה להיזהר מסיכונים מיותרים. מולד הירח בתאריך 24.04.2009 במעלה 5.04 במזל שור, במנעד חיובי לכוכב פלוטו במזל גדי, ואלה מכם שנולדו במזלות אדמה, או שיש להם מקבץ כוכבים במזלות אלו (שור, בתולה וגדי), יושפעו כלכלית במובן חיובי. כוכב וונוס וכוכב מארס בריקוד צמוד בתחילת מזל טלה, בריבוע לכוכב פלוטו. הטמפרטורה עולה, תשוקה וחושניות פורצות ללא גבולות וסיפורי אהבה חדשים פורחים.

17.04 יום בו אפשר ליישר את ההדורים, ל"תקן" את חיי האהבה. מצבים שהיו לא ברורים, מתבהרים. הנוכחות של המארס והוונוס במזל טלה תורגש במהלך הימים הבאים. זהו יום נחמד לבילויים, לצאת להרפתקאות קטנות, לריגושים. יש טעמים וריחות חדשים באוויר.

היום טוב גם למו"מ, אבל אין עוד את האנרגיה המתאימה לתדלק את התהליכים המתבקשים. הירח בטל משעה 19:43 עד שעה 21:19.

18.04 הישארו ממוקדים וברורים בכל נושא העולה לשיחה. אם תישארו ריאליים זה יעודד את האחרים, וייטע ביטחון בסובבים אתכם, בעיקר באלה שהם יותר קונסרבטיביים בדרך חשיבתם. השאירו עין פקוחה לתוכניות ארוכות טווח בעלות פוטנציאל לעתיד, האטו את הקצב והמשיכו בדרככם. חישבו בגדול אבל לא בפזיזות, מה שאתם עושים עכשיו ישרת את עתידו של הדור הבא.

19.04 היום מתאים להתבוננות ולבחינתם של הרעיונות המדהימים שהתעוררו בימים האחרונים, לבדוק האם אכן הם כאלה ואינם סתמיים או אולי אינם מעשיים, כך שהסתכלות מחדש רצויה. אל תאמינו לכל מה שמספרים לכם.

היום הוא יום בעל פוטנציאל חיובי, כך שכל התחלה משעות הצהריים תניב פירות טובים. מצב הרוח הוא חיובי, אתם שרים שירים וההומור ושמחת החיים באוויר עוזרת לכם. קחו את הכדור, הוא במגרש שלכם ורוצו איתו מהר קדימה. השמש עוברת למזל שור, הקצב משתנה.

20.04 הירח בטל משעה 01:17 עד 08:55. שעות הבוקר אחרי 09.00 טובות לחתימה על חוזים, על קידום תוכניות או התחלות חדשות בכל התחומים. קחו את ההתפתחויות יותר בקלילות, תנו לדברים להתרחש, אתם מרגישים שאלה זורמים ומאפשרים שיתופי פעולה. התחושה היא שיש כוח להתגבר על כל בעיה.

21.04 האווירה היום משלבת התלהבות מחד, ואדישות וקרירות מאידך. מפגשים שהיו לכאורה חיוביים, ונעו בדרך ללא מכשולים הם אכן מתקדמים. התוכניות הנעות בדרך הפורמאלית והקונסרבטיבית,הן בעלות פוטנציאל יותר מאחרות. היום גם טוב ליחסי ציבור אישיים ומקצועיים. כמו כן, היום ומחר טובים לרומנטיקה, החושניות באוויר.

22.04 המארס ניכנס למזל טלה. צפו להתפרצויות פתאומיות, לחוסר שליטה, ניצוצות וזיקוקי דינור, הפתעות וחוויות רגשיות. אלו ימים של הרפתקאות. הירח בטל משעה 16:30 עד שעה 17:10 ואז הירח גם הוא נכנס למזל טלה, הדחף לפעול מתחזק מעכשיו במיוחד. נסו לא להיסחף...אתם לא בתחרות להגיע לשום מקום. אל תנסו להקדים מאוחר למוקדם, כמו שהטלה אוהב, זה בלתי אפשרי וידרוש מכם לחזור על אותה הדרך עוד פעם, ואת זה המארס במזל טלה לא אוהב. האנרגיה גבוהה ודוחפת אתכם לקצוות, אבל ביטחון מופרז עלול ל"זרוק" אתכם לתוך המים הרותחים. סיפרו עד עשר, נשמו עמוק והמשיכו הלאה.

23.04 אתם מתעוררים ולפניכם מונחות כמה וכמה תוכניות, כל אחת טובה מקודמתה. למעשה היום טוב לפנות את השטח כדי לאפשר מקום לדברים חדשים בחיים. זה זמן טוב למיין דברים, ומתוכם לבחור את אחד הפרויקטים שכבר התחלתם בעבר. הביטחון העצמי, המבוסס על אמונה, עוזר לכם. מאמצים שלכם בהווה נמצאים עתה יותר ברמה ווירטואלית ויהפכו לפי הבחירה שלכם לעשייה אמיתית.

כלכלה ושווקים:

הניידות בשווקים בשבוע האחרון המשיכה בהשפעת כוכב וונוס בנסיגה, אך זה מסתיים היום 17.04. כל השווקים שפעלו בכיוון אחד (למעלה או למטה) ישנו מגמה כאשר הוונוס מתיישרת, ההשפעה תהיה מיידית ותמשיך לאורך כמה ימים. בהמשך מגיעה הצמידות בין וונוס ומארס בין התאריכים 21.04-22.04, שתשפיע גם היא על השווקים.

בימים 22.04-24.04, כוכב מארס וכוכב וונוס עוברים למזל טלה. למעבר זה יש השפעה על תגובותיו של המשקיע, וזה עלול לגרום להיפוך מגמה בשווקים הפיננסים.

כוכב וונוס יגיע לריבוע עם כוכב פלוטו וגם היבט זה ישפיע כמה ימים, עד הדיוק בתאריך 03.05.09.(בוועידת ה 20 G הוונוס היתה בנסיגה באותו היבט, התקבלו החלטות ואז יעמדו למבחן) השילוב הזה מסמל את הכוח והכסף. כוכב פלוטו הוא כוחני וכפייתי, מה שיכול להוביל להחלטות ופעילות ממוקדת. הטרנספורמציה של כסף וכוח גם אם אינה תמיד גלויה, משהו מגיע וחושף אותה ומשפיע. במילים אחרות דפוס החשיבה של המשקיעים מגיב לאותה חשיפה, להחלטות הבנקים המרכזיים או החלטות של מנהיגי מדינות בימים הבאים, כאלה הקשורים למשבר הפיננסי. אותן החלטות עלולות ליצור משבר אמון חדש בין המשקיעים.

השפעת הצמידות של כוכב יופיטר ונפטון מגיעה לשיאה בין הימים 27.05 עד 10.07. אבל היא כבר פועלת ומשפיעה בימים אלה.

הצמידות הזו מסמלת שמחה, מעוררת אידיאליזם ומחזקת את משאלות הלב. גם הרומנטיקה תהיה עשירה וחיונית בזכותם של צמד הכוכבים הזה. אלא שיש כאן גם גוונים של מבוכה ואשליות, במיוחד בנוגע לכל מה שאינו נשען על המציאות הריאלית. זו תקופה נפלאה משמחת ומרוממת את הלב . סיפורי האגדות על הפיות הקסומות קורמים עור וגידים. הקסם והזוהר עם התקווה והאמונה שהנה הדברים משתפרים ובעתיד השווקים יהיו טובים הרבה יותר, זו חשיבה קלאסית המשלבת ציפיות מוגזמות. אבל אם הדברים יתחילו להתברר, זה יביא להתפכחות המובילה בהמשך לפאניקה ואיבוד שליטה.

במציאות של השווקים, זה הזמן בו השווי האמיתי של הנכסים עולה מהר מאוד, הרבה מעבר למה שאפשר לצפות. הכוכבים יופיטר ונפטון מעוררים את האמונה והתקווה לעתיד. את ההשפעה הזאת אנו מוצאים עכשיו גם בכותרות העיתונים, כשהרבה "חכמים" מספרים לנו שהנה עכשיו אנחנו עולים על הגל החיובי, הכלכלה עולה כבר על דרך המלך והמיתון כנראה יסתיים עד ספטמבר. אולם, הצמידות של היופיטר ונפטון עלולה גם לאכזב.

האכזבות שכבר היו ואלה שעוד יהיו, ההתפכחות כשלצידה יש תחושה של בגידה מאלה שמקבלים את ההחלטות לשינוי המדיניות הכלכלית, כזו הגורמת גם לאותם מנהיגים ללכת נגד ההבטחות של עצמם, כאשר מאבדים את השליטה על התחום הכלכלי, תביא את האינפלציה.

האם כל אותן תוכניות שהתקבלו בחודש האחרון בהשפעת כוכב וונוס בנסיגה יוכיחו את עצמן או ידרשו שינויים קוסמטיים או דרמאטיים?

בינתיים האמונה והתקווה חזקים יותר, שאכן המנהיגים קיבלו את ההחלטות הנכונות. אך את האמת נדע לקראת סוף השנה ואולי עוד לפני תום הקיץ.

אצלנו:

ג'ורג' מיטשל הגיע לישראל וקיים את פגישותיו בתאריך 16.04 עם דמויות המפתח בממשלה ואחרים, כשכוכב וונוס בנסיגה. אם הוא חיכה לתשובות, הוונוס בנסיגה לא העניקה לו את מה שהוא ציפה לשמוע.

וונוס הוא כוכב של דיפלומטיה, שלום והרמוניה. הוא מבקש את האיזון. כך שבחודש האחרון זה לא בא לידי ביטוי מלא. רק מהיום 17.04, תתחיל לבטא את עצמה בהדרתיות.

לכל אלה שתוהים איך יתקבל ראש הממשלה נתניהו אצל אובמה, כדאי לראות את ההשוואה בין המפות. וההתייחסות היא בין האישים נטו.

כוכב סאטורן של נתניהו הוא על כוכב מארס של אובאמה. נתניהו יעזור לאובמה להפוך את המילים לסדר יום. אובמה המדבר עצמו לדעת,ישמע על הקונפליקט האמיתי, שכנראה יסכל את התוכניות הראשונות שלו. ביבי ימנע אותן באדיבות רבה, הוא בן מזל מאזניים ויעשה זאת בחן רב, אבל בתקיפות, עם שילוב של מארס-פלוטו אצלו בהורוסקופ מול השמש-אורנוס של אובאמה. אכן מאבקי כוח על הרצון, אבל עם ניואנסים. הניסיון של אובאמה לפעול מהר יתקל בזהירות ובאחריות של נתניהו שינסה להעבירה אל אובאמה. זהו שילוב טוב לשני אנשים המנסים לקדם מטרה בעלת ערך. בעל הסאטורן (נתניהו) מלמד את בעל המארס שרצוי גם לשים רגל על הברקס בהתבטאויותיו. שיתוף פעולה יכול לקדם את האינטרסים של שני הצדדים. כוכב יופיטר של האחד בקידום על היופיטר מלידה של השני בהדדיות. מה שעוזר לרעיונות אתיים דומים, להבנות פילוסופיות ורוחניות.לא חסרים בהומור הדדי.כל אחד מהם יודע לעודד את זולתו על בסיס הערכה הדדית.

במפה המקודמת כוכב נפטון של נתניהו הוא על המארס של אובאמה, החשיבה היצירתית של ביבי תשפיע על דרך פעולתו של הנשיא באראק אובאמה, בנוגע למדינת ישראל. נמשיך לעקוב אחרי שיגיע מועד הפגישה הרישמי. אין ספק, זה יהיה מעניין.

לאלה החושבים על נסיעה לתאילנד:

ההורוסקופ של תאילנד מושפע מהמעבר של כוכב אורנוס על הכוכבים מרקורי וונוס במזל דגים, וממול גם הסאטורן, כך שהרקע הוא הצורך בשינוי הסטאטוס קוו ויצירת מדיניות חדשה. ההתנגדות עלולה להשפיע גם על הכלכלה בתאילנד, זאת כיוון שהיא פוגעת בתיירות, שהיא המקור הכלכלי המשמעותי שם. כוכב פלוטו העובר על הסאטורן גורם למשבר ומהלך הכוכבים מעיד על מאבקי הכוח שמתעוררים שם. גם הרגיעה נוכחית היא זמנית, בספטמבר המאבקים יתחדשו שם שוב.

בחזרה לארכיון