24.10.2008 - 30.10.2008

כל הקשור לעולם הרגשי מובלט יותר השבוע, בבקשה שימו לב וגוננו על החלשים בחברה.

בתאריך 24.10 כוכב וונוס במנעד לכוכב יופיטר, והמארס בקשר עם ראש הדרקון, מבנה כוכבים אשר משפיע ברמה הרגשית בעוצמה חזקה מאוד המעוררת את התשוקה. במקביל קיימת חזרה ליצירתיות במובן המעשי וניסיונות לתיווך שנכשלו עד כה, יכולים כעת להצליח.

מולד הירח במזל עקרב, בתאריך 28.10 במנעד לכוכב האורני פסידון ובמולות לאסטרואיד ווסטה. החושים שלכם מאותתים לכם באופן ברור מאוד, הקשיבו להם, המולות לווסטה מחדדת את הצורך בביטחון.

בתאריך 30.10 כוכב פלוטו בצמידות עם האסטרואיד יונו. הזיווג הזה משאיר את האינדיבידואל, חסר כוחות ופגוע. המנעד המארס פלוטו, מייצג לעיתים קרובות שוד וגזל, תקיפה, גם מינית, כאשר האוכלוסייה החלשה, היא המותקפת והנפגעת העיקרית.

השמש במזל עקרב נרגשת יותר ועם כוכב מארס במזל עקרב, הזרמים חזקים וגורמים לאוקיינוס הרגשי לגעוש. האנרגיה חזקה, יש יותר החלטיות ויכולת להעריך מה האופציות העומדות בפנינו. עם עצירת האסטרואיד פאלאס במזל תאומים, כדאי להכין רשימה בה כתובים כל הדברים שאתם רוצים לעשות, רשימה כזאת יכולה לעזור לכם להתמקד ולהניע פרויקטים שחשובים לכם כעת.

הכירון נעצר קרוב לראש דרקון, במזל דלי ויוצר קשר בין מזלות האוויר, עם פאלאס בתאומים ומרקורי במאזניים. אפשר לצפות לחדשות, אולי לא בדיוק כאלה שתרצו לשמוע. הכירון כזכור, מעלה כאב מהעבר ודורש להתמודד איתו.

הסאטורן נע למולות המדויקת עם האורנוס ויביא הפתעות לא צפויות. כוכב סאטורן המסמל מבנה חזק ויציב, מקבל "מכה" מכוכב אורנוס במזל דגים. כך שהמבנה ישתנה ויביא לתגובה חזקה. מאחר ואורנוס מאתגר את היציבות, שווי המשקל דומה יותר למצב של גאות ושפל, השינוי הוא עמוק, אינו הפיך ועלול לכלול בתוכו משבר רגשי, יחד עם זאת, תהליך מסוג זה גם אם אינו קל, הוא בהחלט תהליך חיובי. השבוע מצב הכוכבים המשלב את המארס וכירון ממשיך להשפיע עד 29.10, אנא הישמרו, היזהרו בנהיגה, בחציית הכביש ובכלל.

בתאריך 24.10 הירח במזל בתולה, בהיבט חיובי לכוכב יופיטר במזל גדי, מצב נחמד לסוף השבוע. אפשר גם להשלים עבודה שנותרה לכם בצורה נעימה.

בתאריך 25.10 הירח עדיין בבתולה, בשעות הבוקר המוקדמות יש הפתעות, אבל הנטייה לביקורתיות עדיין קיימת. גם אם יש לכם ביקורת, הקפידו לומר זאת בדרך חיובית, גם אם מדובר ב"קטנות", גם להן יש משמעות. יתכן שמידע חשוב מגיע היום, כדאי להקשיב לנאמר, גם אם ה"רכילות" שאתם שומעים לא נוחה.

בתאריך 26.10 הירח במזל מאזניים, האווירה יותר הרמונית ומסייעת ליצור שיתופי פעולה. האסטרואיד פאלאס נעצר במזל תאומים וזה זמן טוב לבנות אסטרטגיה חדשה.

בתאריך 27.10 הירח במאזניים מתקרב לכוכב מרקורי הנמצא במזל מאזניים, זהו יום טוב לנסות לפתור בעיות שיאפשרו התקדמות, השאירו דלתות פתוחות, היו זהירים והביטו על שני הצדדים בכל דבר ומצב.

בתאריך 28.10 הירח בטל בין השעות 12:04 עד 13:47, ומולד הירח במזל עקרב.

מזל עקרב, באופן מסורתי קשור לסקס, מוות, נכסים משותפים וגם כספים של השותף. האין אלה תכנים של כל רומן שקראתם? אבל גם לא נמאס. כל אלה מעידים שיש לכם אפשרות להתחיל פרויקט חדש.

בתאריך 29.10 הירח ממשיך במזל עקרב, האינטנסיביות החושניות והדחפים ממשיכים. המארס מתקדם לקראת צמידות לירח, הפנימו שיש לכם היום כוח עצום להתקדם. אפשר לפעול עם עוצמה, אבל זכרו שיש אנרגיה מסוכנת המשפיעה על אופי התרחישים העלולים להתלהט.

בתאריך 30.10 הירח בטל משעה 07.40 עד 00:41 , מדובר בירח שחור כל היום. (זאת אצלנו בישראל, לקוראים בחו"ל, עשו את החישוב היחסי לפי הפרשי השעות). ביום כזה רצוי להמשיך מה שכבר אתם עושים, בלי להתחיל משהו חדש, מאחר וכל פעולה חדשה אין לה עתיד ותכלית. ביום כזה, עדיף לסיים עבודות ולהמשיך את השגרה.

שווקים וכלכלה:

חוסר היציבות ממשיך להשפיע על השווקים. כוכב סאטורן מתקרב להיבט המדויק עם כוכב אורנוס, היבט שיתרחש בתאריך 04.11.2008 ומסמל את הפוטנציאל לאיבוד שליטה. כוכב מרקורי שהחל את הנסיגה היה האצבע שלחצה על הדק האקדח. עתה למעשה, המרקורי התיישר, אבל הוא חוזר על המסלול שעשה עד המעלה ה-22 במזל מאזניים, כך שהשפעתו תימשך כנראה עד סוף החודש. מצב זה מקשה על קבלת ההחלטה הנכונה, מה שמגביר את ההיסטריה, המושפעת מכוכב אורנוס.

השווקים מגיבים בבהילות ויש ימים שגם ב"פראות"... צלילות חדות מול עליות חדות, אפשר לנשום כמה נשימות קצרות לפני שצוללים שוב למים. כמו שכבר נכתב כאן, מצב זה ימשך לסירוגין, עד המשבר הבא.

בתאריך 03.11.2008 כוכב וונוס יגיע לנקודה מדויקת במשולש (T) למולות שבין הכוכבים סאטורן ואורנוס. זה מקום רגיש ומדויק מאוד למולות בעלת ההשפעה ארוכת הטווח הנ"ל. כמו שכבר היה בעבר, מצב כזה מצביע על שינוי מגמה דרמאטי. וכאן לשיפוטכם, אם בימים של לפני ה-03.11 השווקים יהיו ב"עליות", החוויה המוכרת של נפילות תחזור, ואם השווקים יהיו ב"ירידות" לפני התאריך הזה, ביום הזה יהיו נסיקות למעלה.

במאמר שפרסמתי כאן בתאריך 01.08.08, הצבעתי על כך שההיבט בין סאטורן אורנוס הופיע בעבר, בשנת 2000 והשפיע אז על משבר ההיי-טק, כעת, כאשר ההיבט הזה מגיע שוב, הוא יביא למשבר חדש בתחום זה.

תודה לאלו שהתקשרו להודות ולעודד על התחזית המדויקת שהופיעה כאן לראשונה בתאריך 13.06.08, לה קראתי "בועת הנפט". מחירי הנפט אכן ירדו אל מתחת ל-50% ממחירם בשיא, אבל זה עוד לא הסתיים. צפויות עוד עליות וירידות, אבל בטווח הארוך, הנפט יגיע למחיר הריאלי שלו, שקרוב יותר למחירו הנוכחי, וזה יקרה כאשר כוכב אורנוס יגיע לחלק האחרון במזל דגים. אנו נמשיך לעקוב אחריו.

לאלה החוזרים ושואלים על הכלכלה בארץ, אני חוזרת על מה שכבר נאמר כאן במדור, מדינת ישראל לא נמצאת באותה ה"ביצה" שבה נמצאת ארה"ב.

אינני כלכלנית, אני אסטרולוגית הקוראת את מצב הכוכבים ואלה הם כלים שלי לקרוא תהליכים ותרחישים לטווחים קצרים וארוכים. כך אפשר היה לחזות לפני למעלה משנה (כאן במדור זה הופיע בתאריך 29.09.2007) את המשבר הכלכלי, עוד לפני שמישהו חשב שזה אפשרי. ולדייק יותר, אלה המאזינים לי בתוכנית הרדיו "לילה חי מאוד" ברשת ב, זוכרים שכבר בתחילת יולי 2007 דברתי על כך לראשונה.

בכל מקרה, בגלל מעברו של הפלוטו למזל גדי, נרגיש שיש שינוי, בעיקר לכיוון הסולידיות. המעבר של הפלוטו למזל גדי, ישפיע על אורחות חיינו בכל התחומים.

השינוי הצפוי בכלכלה יהיה בדרך בה יפעלו השווקים, ההשפעה תהיה לכיוון יותר סולידי בהרגלי הצריכה. כולם יוכיחו יותר אחריות אישית בדרך בה הם מנהלים את חשבון ההוצאות בכל משק בית, מפעל או עסק אחר. כוכב סאטורן במזל בתולה, עוזר לחפש את הדרך לצמצם, להתייעל, לעשות סדר, עם דגש על הפרטים.

השילוב של נקודת הביניים כירון סאטורן על הציר המשפיע על נושא הכספים בהורוסקופ של המדינה, מתאר את ראיית המצב ללא פשרות, הצבע אפרורי והתפיסה תהיה יותר ריאלית תוך הבנה שאין זה הזמן להמר על מה שיש.

אצלנו:

בתאריך 26.09.08 פורסם כאן במדור שמצבה של ציפי לבני אינו נוח. "תוצאות הבחירה שלה לראשות קדימה הכניסו אותה למצב שאינו נוח לה, ולמעשה מצבה הנוכחי אינו מעיד על יציבות...למעשה כל ניסיון ליצור מרחב פעולה חדש נתקל בגבולות, והיא לא ממריאה בעקבות התפקיד שקיבלה".

נכון לזמן כתיבת הרשימה הזו (יום חמישי), תוצאות המו"מ להרכבת הממשלה מעידים שאכן יש ללבני קושי לפרוץ את המסגרות ולבטא את עצמה כמו שהייתה רוצה. קיים קושי לקדם הסכמים כדי להגיע למטרה ועם המארס כירון ונקודת הביניים ראש דרקון מארס על ציר הקרדינאל בהורוסקופ האישי שלה, היא העמידה את הגבולות לסחבת האחרונה במו"מ. המארס על ציר הקארדינאל, מעיד על כך שהיא נפגעה, ולכן השמיעה הצהרה כל כך ברורה.

באותה רשימה בתאריך 26.09, הזכרתי את העובדה שתחילת המו"מ היתה בעת עצירת המרקורי, "מאחר ומרקורי משפיע על התקשורת, אין ספק שחוסר הבנה יאפיין את השיחות, ונושאים שהצדדים יחשבו שיש הסכמה עליהם אינם כך יותר, עוד גורם לשיבושים".

כוכב מרקורי היה בנסיגה במזל מאזניים שאינו החלטי, ולכן עם סיום הנסיגה ותחילת ההתקדמות שלו היה ברור שהתמונה תשתנה ואנו עדים לכך בימים האחרונים. כוכב מרקורי עדיין במזל מאזניים, כך שיש עוד נדנדה בתהליך קבלת ההחלטות. אבל כאשר תתקבל ההחלטה, היא סופית. ועדיין, במצב הכוכבים המופיע על הורוסקופ שלה, יש מעברי כוכבים המצביעים על כך שהיא מוכנה להתפשר ולעשות כל דבר כדי לשבת על כיסא ראש הממשלה. החודש האחרון הוכיח שיש סיסמאות, אבל אין פוליטיקה אחרת. חבל.

בחזרה לארכיון