5.9.2008 - 11.9.2008

ימים סוערים אבל תכליתיים צפויים השבוע.

לפנינו ימים בעלי השפעה וכוח, בעיקר בגלל עצירתו של כוכב יופיטר בתאריך 07.09.08 ויום אחר כך כוכב פלוטו גם הוא נעצר. התנועה של הכוכבים האלה קדימה, לאחר הנסיגה שלהם, מניעה את מערכת הכוכבים לפעולה. עצירתו של כוכב פלוטו השבוע, גורמת לקונפליקטים פוליטיים.

כוכב יופיטר בהיבט חיובי לכוכב סאטורן וגם לאסטרואיד ווסטה, ואלה במנעד לא קל לכוכבים מארס, מרקורי וונוס, וגם לזאוס (כוכב אורני) במאזניים. כל אלה יחד מעידים על תקופה בעלת אופי תכליתי ופרודוקטיבי. החולשה בעת הזו, היא האופטימיות הגבוהה, שעלולה להביא לפיזור הבטחות, שלא תמיד ניתן לקיים, או שאתם עלולים לקחת על עצמכם יותר מדי.

בתאריך 04.09, השמש בצמידות לכוכב סאטורן ובהרמוניה לכוכב יופיטר, החשיבות למבנה הזה משפיע על הקריירה, בנוסף לשיפור כלכלי, שיבוא לידי ביטוי בתאריכים 08.09-09.09 בשבוע הקרוב. בתאריך 05.09 הוונוס מתקרבת לאסטרואיד סרס היצירתי, זהו יום טוב לתוכניות עתידיות. זמן טוב לתכנן הכל, לכתוב על דף נייר את הציפיות שלכם. הוונוס "מבקשת" עזרה מכוכב נפטון, לחלום את החלום הגדול, אך כדאי לשים לב, לא להישאר עם החלום, אלא להפוך אותו למציאות שלכם. החלומות הם המדריכים של כולנו לחיים, אם יש לכם השראה זה הזמן לתוכנית ולמימושה.

המארס במנעד נוח עם האסטרואיד פאלאס, מה שמביא לתקשורת טובה בין שותפים או זוגיות הנותנת אנרגיות חיוביות להתקדמות, אם כי ברקע נמצאים היופיטר והפלוטו בעצירה, ואלה עלולים להכביד. בתאריך 06.09, הוונוס מקבלת אנרגיה והיא תוססת, הירח בהיבט אליה מוסיף גוון וחיוניות לכל אירוע. זה יום טוב לפלרטוטים, לרומן חדש, וגם אלו הנמצאים ביחסים יכולים לעשות משהו למען הקשר, שיגרום להרגשה נפלאה.

בתאריך 07.09, היופיטר נעצר ומדליק את המארס, האנרגיה "מדברת", זהו יום שהוא אגרסיבי יותר במובן של לדחוף ולקדם, על מנת להשיג את מה שרוצים. יחד עם זאת, הנטייה להפריז, קיימת. הוונוס המתקרבת למארס בהמשך במזל מאזניים, והתאווה והתשוקה מתחזקים עם השפעת היופיטר על שני אלה. הגרגרנות מתחזקת, החושניות גוברת ולמרות שכוכב מרקורי נמצא בשכנות קרובה בימים האלה, הצד הלוגי כאילו נעלם.

המרקורי והמארס בצמידות מעוררים מתחים. שילוב כזה עוזר לסיעור מוחות, אבל גם מחזק את הנטייה לקטר. נסו ללמוד להעריך את מה שיש לכם ולפעול ממקום של רצון טוב.

ההיבט בין היופיטר לסאטורן משפיע כמעט בכל חודש ספטמבר, התועלת המגיעה מהאינטראקציה ביניהם, יכולה להשפיע ולהתגבר על ההיבטים בין מרקורי, מארס ויופיטר, במהלך התאריכים 07.09-08.09 שהוזכרו קודם לכן.

אלו שנולדו בתאריכים 01.05-04.05 זוכים במיוחד (אם כי יש לבחון כל מפה באופן אישי, מאחר והדגש על המעלות 11-13.3 בשור), מאחר והיבט יופיטר/סאטורן משפיע הרבה יותר טוב.

בתאריך 08.09, המרקורי והמארס נצמדים במזל מאזניים ומעוררים וויכוחים לוהטים (המאזניים יכול להתווכח על כל נושא שעולה על הפרק, החל ממחירי הנפט בעולם ועד עלויות הפעלת מכונת הכביסה בשעות הצהריים). הפלוטו נעצר ומתחיל להתקדם כדי לחזור בנחישות למזל גדי. לשם ישוב בסוף נובמבר 2008 וישהה שם עד שנת 2024. ההשפעה המשולבת של היופיטר והפלוטו שנעצרו והחלו את מסעם קדימה, גורמת לכל הרגשות להיות מושחזים, והתהליך כולו אינו מבטיח דרך סלולה, אלא שחרור כוחות הגורמים לטרנספורמציה בממשלות בעולם, בחברות וקואופרטיבים גדולים, ולמעשה בממסד בעולם כולו.

בתאריך 09.09, הוונוס והמארס מתאחדים עד לתאריך 12.09 ומעניקים תבלינים איכותיים לכל מערכות היחסים. אלה ימים רומנטיים, חושניים, אלה הימים שבהם כדאי להיות ב"תוך" מערכת היחסים שלכם. אם אין לכם מערכת יחסים אישית, צאו לבלות בחברותא שאתם אוהבים.

היופיטר גם מוסיף להנאה ולחוויה כוללת של החושים, בין אם זה בארוחה במסעדה או מאכילת כריך מיוחד שהכנתם להפסקת הצהריים שלכם בעבודה.

09.09 בשעות אחר הצהרים, והתאריך 10.09 עד שעות הצהריים, משפיעים טוב על כל דבר שתחליטו לעשות, לקדם מו"מ ולחתום חוזה (אם כי חוזה עדיף לחתום בתאריך 09.09), להתחיל מקום עבודה חדש או פרויקט חשוב.

בתאריך 10.09 משעה 16:15 עד למחרת 11.09 עד שעה 10:20, יש ירח "שחור", (void), כלומר זהו זמן בו אפשר להמשיך כל דבר, אבל לא (!!!) להתחיל משהו שיש לו חשיבות לטווח הארוך, כיוון שזמן בו הירח אינו פעיל ("שחור"), זהו זמן חסר תועלת. "פול גז על הניוטרל".

בתאריך 11.09: הירח במזל דלי, עם הצמידות המדויקת בין הוונוס ומארס, הדינאמיקה חושנית, אך אם אתם מרגישים שאתם נסחפים, עצרו, שתו קפה והירגעו.

כלכלה ושווקים:

כוכב יופיטר דומיננטי במהלך השבוע הקרוב, והשפעתו תניע את רוב השווקים כמו בנדנדה. כוכב יופיטר משפיע גם על מחירי הנפט, ויתכן ששינוי המגמה שלו בתאריך 08.09 יבוא לביטוי במחיר הנפט.

כוכב פלוטו גם הוא משנה כיוון בתאריך 09.09, וכאן יש סכנה ל"חורבן", שעלול להשפיע כמה ימים. בימים שבין התאריכים 03.09-13.09 השמש העוברת במזל בתולה, מדליקה את ההיבט שעומד להגיע, המולות שבין אורנוס לסאטורן. גם ההיבטים האלה משפיעים על תנועה חדה ברוב השווקים. כוכב יופיטר משפיע באופן חיובי ועם הרבה אופטימיות על ההורוסקופ של ארה"ב במהלך החודשים אוגוסט ספטמבר וגרם, בעקיפין, גם להתחזקות יחסית של הדולר.

אבל היופיטר מתחיל לנוע ולהתקדם, וכאשר יתרחק ממיקומו הנוכחי 12-13 מעלות במזל גדי, הדולר שוב יחלש. זה יתחיל עם הנסיגה של המרקורי בתאריך 24.09. המשברים הקשים יותר בכלכלה האמריקאית עלולים להיות משמעותיים יותר בין אוקטובר ונובמבר, עם כישלון של בנק נוסף שם. משברים נוספים המתרחשים במזרח התיכון יגרמו לעליות במחירי הנפט והזהב שוב, מול החלשות הדולר. המבוכה והפאניקה שבים לתמונה. חודש ספטמבר עם הכוכבים במזל מאזניים שומר על האיזון, אבל רק זה רק בינתיים.

מחשבה אסטרולוגית:

הכוכבים העוברים עתה במזל מאזניים, מרקורי, וונוס ומארס, מדגישים את הרצון להסכמים של "שלום" בכל מקום בו יש אי שקט. זה כולל את הניסיון לקדם, בכל מחיר, את ההסכמים עם הפלשתינאים, אך גם המצב בגאורגיה ובעירק מתאים לתמונה. אלא שכל זה זמני, הוונוס והמארס עוברים למזל עקרב בחודשים אוקטובר ונובמבר, וכוכב מארס יגיע להיבט מכאיב עם הנפטון (בריבוע), מה שעלול לעורר פוטנציאל למלחמות נפט או על צינורות נפט (בעירק וגאורגיה), או להבטיח הבטחות שווא הדדיות, בכל מקום על פני הגלובוס. מצב כזה על פי רוב עד היום גרם לעליית מחירי הנפט.

שרה פלין, הסגנית של ג'ון מק'קיין:

התקשורת הופתעה השבוע מבחירתו של ג'ון מק'קיין והגיבה בהתאם למושלת אלסקה, שרה פלין. אלא ששרה פלין, עם הורוסקופ כל כך מרשים, מחייכת כל הדרך אל המטרה. פלין נולדה כבת מזל דלי עם אופק במזל אריה ויופייה מושפע ממזלות אלו. בנות מזל דלי, מבורכות בחן מסתורי, יש משהו מרוחק בהתנהגותן, אבל לשרה פלין יש אופק במזל אריה, וזה גורם לה לדעת איך לעלות על הבמה בדרך כל כך מרשימה. כוכב יופיטר נמצא על ציר בית הקריירה ומשמעותו קריירה ופרסום, לכן לא מפתיע שפלין הגיע בגיל צעיר למקום משפיע כל כך.

יש לה שמש, ירח, מרקורי מארס וסאטורן במזל דלי. ההיבט בין המארס והסאטורן מעידים על אמביציה, אבל כזו העוברת תמיד מבחנים. זהו גם היבט שיש בו איפוק ואולי זו הסיבה שהיא נחשבת ל"שמרנית". יחד עם זאת, הכוכבים במזל דלי מצביעים על אינדיבידואליות ומקוריות. חשיבה חכמה עם דרכים ייחודיות לפתרון מצבים, גם כאלה הנראים כבלתי אפשריים. היא משלבת אינטואיציה גבוהה (דלי) עם רציו טהור.

כבת מזל דלי, היא בוחנת כל אירוע דרך מסננת המוח, עליה להבין את המצב שבו היא נמצאת כדי להמשיך ולהתקדם. אופייה הומאני ולכן קיים צורך לעזור לאנשים, היא מוכנה תמיד לתת עצה בדרך חברית ומאמינה שכולם שווים בפני האלוהים. סולם הערכים שלה שונה מהמקובלים בחברה הרגילה, היא מאמינה בחירויות הפרט, דורשת יושר והגינות, ואכן כמושלת אלסקה, זכתה לפופולאריות כשניקתה את כל משרדי הממשל מההתנהלות המושחתת שהייתה שם לפני בואה.

בהורוסקופ שלה יש היבט הרמוני בין הוונוס, האסטרואיד יונו והאסטרואיד פאלאס במזל קשת, מה שנותן לה כישורים דיפלומטיים עם יכולת לייצג אנשים ותמיד עם חיוך חם, כך שגם אם היא נלחמת על מטרותיה, היא עושה זאת בנימוס ודרך ארץ.

המארס המקודם שלה נמצא בסוף מזל דגים, וכוכב פלוטו מפעיל אותו, מבנה כוכבים זה הוא תחרותי מאוד ועוזר לה לקדם את המטרות שהיא מאמינה בהם.

הסאטורן שלה נמצא בדיוק על הירח בהורוסקופ של ארה"ב, והיא ללא ספק יוצרת קשרים סולידיים עם הרבה מהמצביעים האמריקאים וגם עם הנשים שם. במהלך החודשים הקרובים, היא מתמקדת במטרות ארוכות טווח, כשיש לה את ההזדמנות לבטא את כישוריה, לקבל חשיפה והכרה, גם אם זה דרך מצבים מפתיעים או לא מקובלים. למעשה היא יצרה לעצמה שם ופרסום ייחודיים, שונה ממה שהציבור ציפה כשחיכה להכיר את הבחירה של מק'קיין. על פי רוב מבנה כזה גורם לאדם להתבסס דרך קשרים וקיצורי דרך, וזה למעשה מה שקרה לגברת פלין.

בשבוע הבא, נוכל לבחון את התוצאות של הוועידות של הדמוקרטים והרפובליקנים, ולהצביע על הנשיא הבא של ארה"ב.

בחזרה לארכיון