15.2.2008 - 21.2.2008
השבוע, בתאריך 18.02 כוכב מרקורי נעצר, אבל ההמלצה היא לא לפעול לפני התאריך 24.02, אז מרקורי כבר צועד קדימה אל העתיד. כדאי לשים לב, מרקורי נעצר זה מתייחס ל"חדשות"! משהו קורה בדרמאטיות, או משפיע על ההתפתחויות. חדשות חשובות מגיעות, כמו גם הודעות ופרסומים. צפויה גם קבלת החלטות, למרות שעדיף להמתין עם ההחלטות עד תחילת השבוע שאחרי.

בנוגע לשווקים הפיננסיים, כדאי לזכור ששינוי מגמה ב18.02 משפיע ליום יומיים, ואחר כך חוזרים לשגרה. שינוי משמעותי ותנודות חזקות צפויות סביב 4-7 מרץ, כאשר מולד הירח יהיה בצמידות לכוכב אורנוס, וכוכב מארס עובר ממזל תאומים למזל סרטן במולות לפלוטו בגדי. על כך ארחיב בשבועות הבאים.

אם אתם מתכננים התחלה חדשה, מהלך משמעותי, 26.02 הוא היום המתאים להתחיל עבודה חדשה, לקדם מהלך משמעותי המשפיע על התפקוד ביום יום, או כל אירוע אחר שחשוב לכם.

מפגש בין השמש, ראש דרקון ויופיטר בין 16.02-17.02, מחזק את הביטחון, ומעניק תחושה של רוממות הרוח. ליקוי לבנה צפוי בתאריך 20.02, השמש בצמידות לווסטה במולות לסאטורן ויש לשער שנשמע "בשורות" על שוק העבודה, (ווסטה היא אסטרואיד הקשור לעבודה, והסאטורן במזל בתולה. בתולה היא מזל של עבודה). צפויות התפתחויות, אולי גם משהו הקשור בביטוח הלאומי (פנסיות?) ושוק העבודה בדרך כזאת או אחרת.

עוד מסר צפוי מהמודיעין שתהיה לו השפעה על העולם, (כמו שקרה עם הדו"ח האחרון של האמריקאים בכל הקשור לפיתוח הפצצה באירן), נקווה שהפעם ההודעה לא תפגע בנו.

כוכב מארס שהיה במהלך החודש האחרון על כוכב אורנוס בהורוסקופ של המדינה "הוכיח" שהוא פועל! "חטפנו" בדימונה, בהמשך הילדים (משפחת טויטו) שנפגעו בשדרות ועד סוף השבוע הוא יתקדם הלאה מהמעלה ה-24 בתאומים. אנו עוד נרגיש את השפעתו כאשר הוא יגיע למעלה ה-27 בתאומים ויפגוש בכוכב אורנוס המקודם במפה של המדינה, והוא ממשיך הלאה למפגש עם פלוטו בחודש מרץ, כך שהאלימות עוד "מלווה" אותנו. הזהירות נדרשת גם בדרכים, נהגים והולכי רגל וגם ברמה הביטחונית.

השבוע, אני מקצרת, מאחר וצרפתי כאן לפי בקשתכם את המשמעות של מעברו של כוכב פלוטו למזל גדי, במפה האישית, כל אחד לפי מזל האופק שלו.

בחזרה לארכיון