21.9.2007 - 28.9.2007
ב11.9.2007 היה ליקוי חמה. ליקוי חמה היה עוד אצל הקדמונים, סימן לבאות. ולכן, למרות שהתאריך כבר עבר אני מזכירה אותו בגלל שהשפעתו עדיין מורגשת ברמה הפסיכולוגית על כל אחד. אלו מכם שניסו לעשות משהו באותו יום, זוכרים ששום דבר כמעט לא הסתדר. חוסר האונים מצד אחד, או ארועים אלימים ותאונות קשות היו מאידך (הפגיעה הקשה במחנה זיקים, היה אור ליום שלישי11.9.07 ). וההמלצה היתה לדחות כל מה שאפשר לאחר הליקוי.

ליקוי נותן צבע דראמטי יותר לאורך תקופה, ואין ספק שנהיה מודעים לאינפורמציה שלא היתה לנו קודם. מידע שהיה מוסתר בין הצללים. כאשר כוכב אורנוס יגיע למעלה ה18 במזל דגים באמצע פברואר 2008 עד אמצע מרץ יהיה מעניין לעקוב אחרי ארועים מסביב ובעולם גם. מיבנה הכוכבים בזמן הליקוי הזה מבטיח זיקוקי דינור, רעיונות חדשים ובכלל מנה כפולה של אנרגיה.

אלה שנולדו בתאריך 11.9 ,יעברו שנה משמעותית, עם שינויים דראמטיים. (בשאר אל אסד-נשיא סוריה הוא יליד 11.9, ולא שכחנו את 11.9.2001, הפגיעה שגרמה לנפילת מגדלי התאומים בניו יורק, גם לארוע הזה "חגגו" יום הולדת, ורבים בין האסטרולוגים בארה"ב, בטוחים שעוד ארוע טרור קשה בדרך...) אם יום הולדתכם התרחש שבוע לפני הליקוי התוכניות לא יתממשו כמו שתכננתם. ואם יום הולדתכם הוא אחרי הליקוי, השנה הקרובה תהיה חשובה, אבל לא צפויות הפתעות.

***

השבוע הקרוב אינו מנותק ממה שהיה בימים האחרונים. המתחים יגיעו לרמה גבוהה בגלל ההיבט בין כוכב מארס במולות לכוכב פלוטו. זהו שילוב של מאבקי כוח, וקשה להתפשר כמעט בכל נושא. המיבנה הקוסמי בשמים הוא בתנועה החלטית. הגורם לטרנספורמציה שהחלה לפני כמה ימים. ההיבט בין מארס ופלוטו, בנוסף לכוכב וונוס במולות לנפטון מעוררים את האנרגיה הריגשית והפיזית אצל כל אחד. הטמפרטורה הגבוהה גוררת אנשים למקומות בתוך עצמם שלא הכירו.

הימים בין 19.9-23.9 הם ימים של תיסכול עם קושי לפתור בעיות, ויתכן שזה יתבטא גם ביחסי מדינת ישראל והפלשתינאים.

ההרגשה שכולם במצב של "היכון" לקראת איזושהי התפתחות, בעיקר בגלל שהכוכבים יוצרים מצבי מתח בין השמש , מארס ופלוטו. זה אולי נשמע כמו פזמון חוזר, אבל אלה היבטים אגרסיביים, שעלולים להביא לתאונות קשות או עימות צבאי. ריבוע בין כוכבים אלו מצביע על מצב נפיץ, מסוכן לאנשים, ולא רק במדינת ישראל.

כוכב מארס במזל תאומים אינו נחמד להורוסקופ של מדינת ישראל. בנוסף כוכב פלוטו הנימצא עתה במרכז הגלקסיה, מוסיף דלק למדורה. (וכן זה גם משפיע על מחירי הנפט בעולם). השמש תעבור למזל מאזניים ב23.9. תקל קצת על המתחים. תקופה עם הרבה שינויים, תיזכורת לכך ששום דבר לא סטאטי,והחיים כל הזמן זורמים ומשתנים כמעט כמו מזג האוויר.

אלו מכם המאזינים לי בתוכנית הרדיו (לילה חי עם אמנון פאר) ברשת ב', זוכרים שאמרתי (בתחילת חודש יולי) על שינוי המגמה של כוכב וונוס ב27.7 שהשפיע על השווקים הפיננסיים בכל העולם מעליות דראמטיות לירידות דראמטיות. (וונוס מסמלת באסטרולוגיה כסף, נושאי פיננסים, ולהבדיל הדדיות, הסכמה ואהבה).

הוונוס שינתה שוב מגמה ב8.9.07, ויש לצפות שלאט לאט השווקים יתאזנו, אבל עדיין בגלל כוכבים אחרים השוק עדיין לא יציב, ועדיין צפויות תנודות גם לאורך אוקטובר. הוונוס המסמלת גם אהבה והדדיות, גרמה לכך שבזמן הנסיגה הרבה מערכות יחסים עברו רעידות אדמה ועתה זה הזמן לתיקונים,להבריא את המערכות שנפגעו ובימים אלה יש מקום לסליחה.

***

הניסיון לרקום מערכת יחסים אידיאלית עם אבו מאזן והפלשתינאים בגדה המערבית, החל בזמן שכוכב וונוס היה בנסיגה.

כוכב וונוס המסמל הדדיות והסכמות, אינו יכול לתת את התוצאה לה מצפה ההנהגה, בישראל וההנהגה של הצד השני. וכמו שכבר אמרתי לא פעם, וונוס בנסיגה משאירה את הערגה. הערגה לשלום. כוכב צדק,(יופיטר) העובר על האופק המקודם של מדינת ישראל, גורם לתחושה של "הכל בסדר" אופוריה שאין לה בסיס (זוכרים את הסכמי אוסלו).

ההורסקופ של מדינת ישראל אינו מעיד על פוטנציאל להסכמים בהגדרה של "שלום". המידע מוטעה, גורם לחוסר הבנה, ויתכן גם שהמידע המטעה מועבר גם לכלל האוכלוסיה, ואין קורלציה בין הנורמות התרבותיות של מדינת ישראל, והנורמות של שכנינו. ימים יגידו.

בחזרה לארכיון