3.12.2010 - 10.12.2010

הכותרות של השבוע האחרון בנוגע להדלפות של ויקיליס, היו לעיקר, בין אם המסמכים נכונים או לא, למעשה ההדלפות הן סוג של רכילות, מי אמר למי ועל מי ובמדור כאן בשבוע שעבר נכתב:

" החשיבה הביקורתית נכנסת לתמונה סביב התאריך 01.12, הדס דומיננטי כך שקל מאוד בימים אלו לבקר, כשאתם רואים את הצד החלש, או הגס, אצל אחרים. הימנעו מרכילות! עדיף ללמוד משגיאות העבר, או ללמוד מההיסטוריה, כדי להגיע למסקנות עתידיות." וכבר אנו קוראים ושומעים שחלק מהמדינות, משנות הערכות בתקשורת הדיפלומטית והבינלאומית.

המארס, הנע במזל קשת, אומר את האמת, גם אם היא כואבת ואכן, יש כמה שהרגישו פגועים. המנעד בין המארס והנפטון, לצד הכירון, גורם לו לחוש שהוא צודק ואכן, הוא מצדיק את עצמו, גם אם המילים או הפעילות שלו יכולים לפגוע באחרים.

כוכב מרקורי ניכנס למעלת האפס, המעלה העולמית, במזל גדי, מצטרף לראש דרקון ופלוטו, שילוב הנותן הרבה כוח לחדשות, חושף מידע ניסתר וזה ממשיך לאורך השבוע הקרוב, כך שסביר להניח שעוד הדלפות חדשות של ויקיליס יביכו אנשים ומדינות בעולם. ואצלנו, המישטרה והצמרת נחשפת בדרך התנהלותה, מביך מאוד.

המארס ממשיך ויוצר קשר עם האורנוס והלהבה של המארס מתודלקת וגורמת לפיצוץ. אצלנו זה הגורם לטרגדיה של השריפה בחיפה והסביבה שהתרחשה ב02.12. אבל המיבנה הזה ממשיך סביב התאריך.03.12. אלו ימים שיש נטייה להתפרץ, היזהרו בנהיגה, היזהרו עם מכשירי חשמל, היזהרו גם עם חומרים דליקים. התאריך 03.12 הוא יום דרמאטי, שעלול לרמוז על פעולת טרור בנקודות רגישות על פני הגלובוס.

מולד הירח בתאריך 05.12 מציג מיבנה אלים ומסוכן מאוד, גם כאן יש רמז ברור להיזהר משריפות ומחומרים דליקים. בנוסף כוכב אורנוס נעצר בתאריך 05.12 ודורך על המקום כבר כמה ימים וימשיך כך לרקוע כל השבוע. התקלה של סלקום? את הפקס עם התלונה צריכה הנהלת סלקום לשלוח אליו...

בעקבות דשדוש אורנוס כל מה שקשור לתקשורת עלול להיפגע השבוע, צפו לבעיות במחשב, תקלות טכניות עם המכוניות, או בעיות טכנולוגיות בתעשיות שונות. זכרו לגבות מיד את המידע שיש לכם במחשב ובבקשה, היזהרו בנהיגה.

השבוע יש למילים עוצמה וחשיבות גדולה במיוחד. היו זהירים כדי לא לעורר תחושת אנטי בצד השני. היו זהירים השבוע במו"מ עם רשויות, בנקים, חברות האשראי או ביטוח, כיוון שיש נטייה לטעויות בימים האלה.

במערכות יחסים אישיות, חברתיות או עסקיות, עניינים שוליים גורמים לבלגאן ועל זה נוהגים לומר "הקש ששבר את גב הגמל". יש כאלה שיעשו מזה "הצגות" גדולות אבל מיותרות, טריקת דלתות, יציאה דרמאטית מהחדר וכל זה במקום לנצל את האנרגיה להתכוונן לדרך חדשה, להוציא לפועל תוכניות. אל תיתנו למארס לעורר עימותים ומאבקים, תנו לאנרגיה שלו לבטא ולממש חלום, הרשו לעצמכם לתת כיוון ליצירה חדשה המבעבעת בתוככם, נסו לשנות מצב בלי להתנצל.

לפנינו חודש שבו יש הזדמנות נדירה ליצור קירבה לבן הזוג האהוב או האהובה. יתכן שההזדמנות הזו לא הייתה בעבר וכעת יש החלטה מודעת לקרבה, פספוס ההזדמנות עלול להיות גורם שלילי בהמשך. השילוב בין המרקורי והוונוס עוזר אחד להתבטא בפשטות, בלי לשלב שטויות. לשניהם, גם למרקורי וגם לוונוס, יש עניין לתת יד אחד לשני, לתת עצה ולהציג אפשרויות..

השתדלו לסיים מו"מ וכד'. מרקורי נעצר השבוע, אף הוא לפני תחילת נסיגה, (אני שומעת... אוווי) והוא יתחיל לחזור על עקבותיו בתאריך 10.12 ועד תחילת ינואר. התקווה היא כשנגיע לתאריך 05.01.2011 ממנו ועד השבוע השלישי של חודש מרץ 2011, לא תהיינה "הפרעות" וניתן יהיה לתכנן ולממש תוכניות, להוציא לפועל רעיונות ולקבל הכרה על אלה.

03.12 יש נטייה להגזמה ואתם עלולים לאבד את השליטה. נסו להתכנס פנימה, לאסוף כוח ולהשתלט על עצמכם. ויש לכם יכולת לעשות זאת. היום רגיש יותר היזהרו בנהיגה ובשהייה בכל מקום שיש לו פוטנציאל מסוכן. היו סבלניים בציפיות שלכם, נסו לקבל את המציאות, כשאתם מתקדמים צעד אחר צעד לקראת המטרה. שימרו על קור רוח היום.

04.12 מצב הרוח נחמד ומלווה ברצון טוב. הבחירות הן בפעולות העוזרות לתחושה של נינוחות, המגמה היא לבלות בחברתם של אלה שאתם אוהבים, כאלה שאיכפת לכם מהם. מאידך, קל להוליך אתכם שולל או לספר לכם מידע מוטעה, על עניין לא חשוב. יש אווירה משוחררת במפגש חברתי, שעוזרת למצב רוח טוב ושימחה. הירח בטל משעה 14:13 עד שעה 19:59. יש נטייה לפתח שיחות על רעיונות גדולים שהם על בסיס מעשי והסקרנות פותחת אצלכם צוהר למקומות חדשים.

05.12 הסקרנות מאמש ממשיכה בשעות הבוקר ומביאה למפגש היוצר סוג מסוים של שיתוף פעולה. לאמת יש היום כוח ומשמעות בכל תחומי החיים. יתכן ונסיעות, או נושאים הקשורים בלימודים וחינוך, פותחים לפניכם אופקים חדשים. יתכן גם שחוש הצדק שלכם עומד למבחן היום, האמון בסובבים אתכם גם הוא היום בסימן שאלה, גם אלה שבוטחים בכם בוחנים אם זה נכון. המודעות הפסיכולוגית מחזקת את ההבנה למה שמניע אתכם, יתכנו מצבים שיש בהם אילוצים שאינם לרוחכם, תכסיסים לא יעזרו הפעם.

06.12 אל תישכחו להיות מקסימים ונחמדים כדי לא להקשות על מערכת יחסים. חוסר מנוחה, הססנות או תחושה שמשהו לא בסדר עלול לקלקל את היחסים בתוך הבית והמשפחה. האמונה שהכל יסתדר עוזרת לשפר את המצב, אבל מצבי הרוח בנדנדה של עלה ורד, עלולים ליצור שבר פתאומי. אתם להוטים או ששים אלי קרב, חשבו אם זו הרפתקה או הנאה. התגוננות לא מתאימה היום. הירח בטל משעה 23:45 עד שעה 01:16 אחרי חצות.

07.12 נסו לעדן את התנהגותכם וכך תוכלו להשפיע על אנשים שיעברו לצידכם, המגמה היא להיות בשליטה עצמית, מה שיעזור לכם להישאר בעמדת כוח. אתם משפרים את המערכות בהן אתם פועלים ועושים זאת בשיקול דעת, אסטרטגיה ואמביציה משתלבים בתוכניות שאתם עושים, אבל קל מאוד לאבד מיקוד והסחת הדעת מהעבודה עלולה להיות בעיה היום.

08.12 פייסנות מקרבת אנשים זה לזה, נסו להשפיע בשמחה אחד על השני. ניתן לפתור היום קשיים בתוך מערכות יחסים, האמונה האישית, הרצון והמניע, כולם ביחד עוזרים להגיע להבנות והסכמות ובדרך נעימה ללא הקשחת עמדות. אם אתם מפעילים אוטוריטה, עשו זאת למען המטרה נטו ולא בגלל אגו אישי.

09.12 הירח בטל משעה 03:07 עד שעה 09:31 בבוקר. אידיאלים מקדמים אתכם לפעול. חוסר שקט מוציא אתכם מהמשרד או מקום העבודה להסתובב. היום אינו מתאים למפגשים רומנטיים, או יצירת קשר אישי חדש. מפגש שאופיו קריר, מציע הרבה יותר ממשיכה רגעית, העדיפו מפגשים חברתיים על אישיים, שעלולים לאכזב בהמשך.

10.12 אתם נדחפים לתוך משחקי קריירה באיכות גבוהה. היום מתאים לתכנון אסטרטגיה, אבל עשו זאת עם משמעת עצמית, רוגע וללא אגרסיביות. מצב הרוח מתנדנד, הכל קורה בפתאומיות ויתכן שעצירת המרקורי גורמת לאי הבנות, כך שלפני שאתם מאבדים שליטה ומתעצבנים כדאי לחזור ולברר אם הבינו אתכם, או לחילופין, האם אתם הבנתם את האדם שמולכם. מהיום אתם בשלב של בדיקת נתונים ואיסוף מידע, אך את קבלת החלטות וביצוען דחו לתחילת ינואר.

כלכלה ושווקים:

בתאריך24.11 חתמו רוסיה וסין על ברית ליצור מעקף לדולר האמריקאי בעסקאות ביניהם, ההשפעה של הברית הזו תיתן אותותיה בהדרגה.

באירופה, אירלנד קיבלה סיוע והמצב משפיע על היורו, כשברקע, ספרד ופורטוגל מנסות לייצב את הכלכלה שלהן, וסימן השאלה שנשאר הוא האם גם הן יזדקקו לסיוע. מצב האיחוד האירופי הוא אחד הנושאים החמים והמפחידים בכלכלה... רק אחרי שאורנוס יגיע למזל טלה וייעצר על מעלת האפס, נדע איזה אופי יהיה לרעידת האדמה שם וגם זה משפיע על מעמדו של הדולר.

מחירי הנפט הנעים למעלה ולמטה ימשיכו ל"שגע" אתכם עד לתאריך15.01.2011. בתאריך 05.12 צפוי מולד ירח בשעות הערב, לצד אורנוס שנעצר על מעלה 26.40 בדגים לאורך השבוע ומעורר אמוציות חזקות, והתגובות תהיינה בהתאם. כאן ההשפעה תהיה כמה ימים. גם התאריכים-8-7.12 הם ימים שיש להם השפעה על השווקים, עם מעבר כוכב מארס למזל גדי, על מעלת האפס. גם מצבו של הזהב והכסף ממשיך לענות על הציפיות במהלך החודש הקרוב עם מעברה של הוונוס למזל עקרב.

אצלנו:

ביום רביעי התאריך 01.12 התקיים דיון בכנסת אותו יזמה מפלגת "קדימה". הנושא היה בידודה של מדינת ישראל. לא פעם כאן במדור נכתב שמצב הכוכבים של מדינת ישראל אינו פשוט. לידיעתה של הגברת ציפי לבני, לו הייתה ראש ממשלה הייתה חווה גם היא את אותו המצב, שבו מדינת ישראל לבד, שאין לה תמיכה מאף גורם בעולם. במקורות שלנו כבר נכתב "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב" (במדבר, פרשת בלק) עם מבנה של כוכבים על הצירים 1-7, 5-11 ו-3-9. המצב הנוכחי אינו בשליטתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, למורת רוחה של האופוזיציה. כל ניסיון לקדם הסכם, אין לו בסיס לטווח ארוך. הסיטואציה הנוכחית היא מתמשכת, ולמעשה קשה להגיע ליעדים שיהוו מסגרת למטרות ארוכות טווח. אפשר לבנות יחסי ציבור, אבל הכל זמני לכאן ועכשיו. אנשי המקצוע והיועצים המדיניים נדרשים להיות כל הזמן בהיכון, עם הרבה יצירתיות. כל השינויים שנעשים עתה, הם מתוך הבנה שדברים לא יפלו במקום מיד, אלא בתהליך ארוך יותר, עם ניסיון לבחון כיוונים אחרים כדי למצוא פיתרונות חדשים. אבל אין סיכוי שבמצב הכוכבים בהווה נקבל תמיכה או הבנה או שפתאום אומות העולם יאהבו אותנו.

החולשה של לבני, נובעת ממבנה המפה האישית שלה, שמציגה את אופייה. לבני בטוחה שרק היא יודעת מה נכון, (עם האופק במזל דלי) רק לה יש את הפיתרונות הכי חכמים, ואינה מוכנה להבין שהמציאות היא אחרת. צירוף הכוכבים בהורוסקופ שלה מעיד על חוסר סבלנותה המשפיע גם הוא על סגנון התבטאותה, כמו ששמענו כבר כמה פעמים וגם ברביעי האחרון. לבני מאמינה ש"בקרוב" (כך מאז ספטמבר 2008) אנשים יבינו כמה צדקה, כאילו כולם נמצאים בחושך ורק היא תראה לעם ישראל את האור. הבעיה שבתיאוריות לא מקדמים דבר, המציאות דורשת תכלית, אולם היא מעדיפה להישאר עם האמת שלה, לא מוכנה לעשות אינטגרציה עם המציאות.

ממבנה הכוכבים שלה עם מדינת ישראל בחודשים הבאים, קשה לראות התפתחות פוליטית רלוונטית שתקדם אותה אל מעבר למה שהשיגה עד כה.

בהשוואת ההורוסקופ האישי של ציפי לבני עם מפת הממשלה, בראשותו של בנימין נתניהו, המגמות והמטרות הפוכות, כך שיש קושי לראותה משתלבת בעבודה משותפת בממשלה הנוכחית. האמון הבסיסי אינו קיים.

מחשבות אסטרולוגיות

לפנינו חודש עם כמה אתגרים הנובעים מאוסף מבנים כוכביים שאופיים קיצוני. ליקוי הלבנה שהיה בתאריך 26.06.2010 בצמידות לפלוטו, נדלק על ידי כוכבים, מרקורי בנסיגה, פלוטו ומארס במזל גדי בין התאריכים 06.12 -14.12. לא נחמד אצלנו מאחר וכוכב וונוס בהורוסקופ של מדינת ישראל מקבל "מכה",מאלה. רצוי להזהר. לכן נשמור על עצמנו בכל מקום בבקשה.

אבל מצב הכוכבים הזה הוא אוניברסאלי. כך שלא רק אנחנו חשופים אליו. יתכן שהפגיעה תהיה באחד המקומות המועדים לפורענות בעולם.

ליקוי הלבנה יהיה החודש בתאריך 21.12 במעלה 29 תאומים, נוגע במעלת העולם. השביל של הליקוי עובר דרך רוסיה, אירן, סעודיה וחופי סומליה. גם זה לא מבשר אירועים משמחים.

איתני הטבע מתעוררים מעת לעת, לאורך השנה האחרונה בתדירות גבוהה, והחודש נשמע מן הסתם שוב על התפרצויות הרי געש, ואסונות אחרים כמו ששמענו או ראינו בשנה האחרונה.

אנקדוטה אסטרולגית:

בעיקבות הדליפה של מיסמכי ויקיליס, סופר על הדרישות של הגברת הילרי קלינטון מזכירת המדינה, בת מזל עקרב, שביקשה מהדיפלומטים ברחבי העולם, לגנוב סיסמאות של אתרים חברתיים ומיספרי חשבונות של דיפלומטים כולל ד.נ.א. לעקוב אחרי מזכ"ל האו"ם וכן הלאה. אכן עקרבית כמו שכתוב בספרים.

"מילים חריפות ומרירות מוכיחות על עמדה חלשה" (ויקטור הוגו)

בחזרה לארכיון