26.11.2010 - 3.12.2010

היום אופטימי, עם אפשרויות טובות לקדם תוכניות. החשיבה הביקורתית נכנסת לתמונה סביב התאריך 01.12, הדס דומיננטי כך שקל מאוד בימים אלו לבקר, כשאתם רואים את הצד החלש, או הגס, אצל אחרים. הימנעו מרכילות! עדיף ללמוד משגיאות העבר, או ללמוד מההיסטוריה, כדי להגיע למסקנות עתידיות. סביב התאריך 03.11 יש נטייה להתפרץ, היזהרו בנהיגה, היזהרו עם מכשירי חשמל, היזהרו גם עם חומרים דליקים. התאריך 03.12 הוא יום דרמאטי, שעלול לרמוז על פעולת טרור אי שם על פני הגלובוס.

מולד הירח בתאריך 05.12 מציג מבנה אלים ומסוכן מאוד, גם כאן יש רמז ברור להיזהר מחומרים דליקים.

לפנינו חודש שבו יש הזדמנות נדירה ליצור קירבה לבן הזוג האהוב או האהובה. יתכן שההזדמנות הזו לא הייתה בעבר, יש כאן החלטה מודעת לקרבה ופספוס ההזדמנות עלול להיות גורם שלילי בהמשך.

כוכב אורנוס חוזר להילוך קדמי בתאריך 05.12. אורנוס שולט בין השאר, על אינטואיציה, ערנות מודעת ועוזר לכם לראות את המטרות שלכם בבהירות כך שתוכלו להשיג אותן. יש כמה ימים בהם אתם בוחנים את עצמכם, חושפים שהזמן של חלומות לעתיד, חלף ועתה צריך לפעול כדי ליישם את החלום.

אנחנו לקראת חג חנוכה, חג האור, השמש הגיעה למזל קשת מביאה שימחה לכולם. אופיו של הקשת להיות פתוח לאנשים, מוכן להתנסויות והרפתקאות, והאופטימיות מופיעה במיטבה.

המעבר של פלוטו במזל גדי, המייצג מוסדות, ממסד והיררכיה, ממשיך וחושף כל התנהלות לא תקינה. אחרי הסיפור של הרפז והניסיון להתערב במינויו של רמטכ"ל חדש, שחשף מאבקי כוח בתוך צה"ל, בשבוע האחרון הפרשייה במשטרה מתעוררת בדיוק לפני מינויו של מפכ"ל חדש. הסיפור הזה מגיע עם הרבה רכילות, שנובעת גם ממקום של קינאה ומאבקי כוח. הצטרפות ראש הדרקון לפלוטו היא אמירה ללא רחמים.... פלוטו לא יוותר, האמת תצא לאור ואחר כך ינקו את האורוות, מה שהיה לא יהיה שוב.

במישור אחר, נחשפה הונאה כספית ענקית בשבוע האחרון. נמצאו יותר מאלף תעודות זהות מזויפות בלמעלה מ-40 עמותות של תלמוד תורה וכוללים, וכל זה במטרה לקבל תקציבים גדולים, שאין להם הלימה למספר הקטן של האברכים.

הצמידות המתרחשת בהווה בין ראש דרקון וכוכב פלוטו במזל גדי, יש לה כוח. כוכב פלוטו הוא כמו מזל גדי, אוהב להיות ממוקד. תפקודו גורם לו להיות אוטוריטה, והוא נע עם המון כוח כדי לשנות את העולם. הצמידות הנוכחית אומרת לנו לתת אמון באינסטינקט הפנימי, להיות חזקים ואם יש צורך להפגין כוח, להציב מטרות גבוהות יותר ולהשיג אותן. אולי זה מסוכן לפעול בדרך כזו, אבל למעשה אין ברירה כי רק עם עוצמה פנימית שיכולה להתבטא בכוח, ניתן לעשות שינוי אישי או עולמי.

ביום שלישי בשבוע האחרון, בתאריך 23.11, התרחש אסון בבתי הזיקוק בחיפה, בגלל דליפת גז. כאן במדור בשבוע שעבר נכתב :
" אנא זכרו לשמור על ערנות, יש סכנה של שריפות. הנפטון משתתף, כך שגז יכול להיות הסיבה. או כל נוזל מסוכן... רצוי להרחיקו. הזהירות מתבקשת."

גם המשפחה בעוספיה שחשדו שנרצחה על ידי האב בגלל בעיות כלכליות, לאחר בדיקה, התברר בשבת האחרונה, שנספתה מהרעלה כתוצאה מדליפת גאז.

26.11 הירח בטל משעה 06.40 עד שעה 08.01. תחושה של כוח באוויר היום נפלא לקדם תוכניות. כל צעד שתתחילו בו היום ישרת אתכם לטווח הארוך. גם אם יצוצו קשיים תתגברו עליהם. הביטחון העצמי במיטבו,אתם מתבטאים באופטימיות תקווה ושימחה. האינטואיציה גם נושאת אתכם קדימה. נסו לא להשתולל. מילים מחממות את הלב נשמעות היום, ויש לכם גם יכולת טובה להעניק תשומת לב לאחרים.

27.11 היזהרו מהבטחות שלא ניתן לממש. האופטימיות דוחפת קדימה, האידיאל עלול לעוור הכל וכבר מחר יתברר שאין אפשרות לממש אותן. האינטואיציה יכולה להיות היום כלי חשוב, אל תנסו לעצור כל דבר בגלל הצורך בשליטה, הרשו לעצמכם ליהנות מבילוי חברתי משוחרר, אבל אל תגזימו לשום כיוון. יש מקום לבטא יצירתיות לאלה מכם שיודעים לעשות זאת בדרך הנכונה.

28.11 חוסר מנוחה וחוסר סבלנות מאפיינים את היום והיזהרו מהערות חסרות טקט, שעלולות לקלקל את הטעם הטוב של השבוע האחרון. הירח הבטל משעה 10:29 בבוקר עד שעה 11:34. הביקורתיות תאפיין יותר את הימים הקרובים. קיים רצון לשפר את עצמכם, בתפקוד היומיומי. יש נטייה לטעויות או הפסדים בגלל טעויות, כך שהעדיפו לדחות עסקאות חשובות, בגלל שיש סיכוי לחישובים לא נכונים.

29.11 חוסר מנוחה ממשיך ומשפיע היום על התכנסות משפחתית או מפגש אחר, ההתפתחויות לא מתקדמות לפי הקצב שהייתם רוצים. האנרגיה שלכם מכוונת להשיג את המטרה בכל מחיר, אבל הניסיון לקדם את הדברים מהר מדי עלול לפגום בתהליך. הכעס שלכם נדלק מהר מדי, נסו להימנע מהתנהגות דוחה. שימו לב, הכל קורה בהגזמה.

30.11 נסו להירגע, לא תמיד צריך להיות מעשיים בכל מחיר. חוסר הסבלנות שלכם משפיע ומעורר דאגה סתמית, או חוסר ביטחון. שיחות עלולות לקבל אופי ביקורתי מאוד. הירח בטל משעה 13:16 עד שעה 14:15, לאחר מכן, התחושה משתנה, יש נטייה למחוות קטנות ושיקום האווירה, בכוונה להגיע להרמוניה. זמן טוב לקדם תוכניות אישיות בהצלחה. בשעות הערב בעיות המעוררות מאבקי כוח חוזרות לזירה האישית או העסקית.

01.12 האור חוזר היום לעיניים, הכל ניראה זוהר יותר, ולא בגלל הנר שאנחנו מדליקים הערב לקראת חג חנוכה. היום ניתן לקבל התחייבות בכל תחום בחיים. האווירה רומנטית מתאימה למפגש אינטימי, מתעורר רצון לחלוק את הדברים הקטנים עם בן הזוג או בת הזוג, גם מפגש חברתי מתאים הערב.

02.12 יש יותר נטייה להתחשב בזולת, אופטימיות עוזרת לתוכניות שלכם. הרגישות גבוהה, אתם שומעים את המילים הנאמרות בחושים אחרים והתחושה היא שאתם חיים בעולם נפלא. הירח בטל משעה 10:06 עד שעה 16:44 אחר הצהרים. אם אתם נמצאים בזוגיות, האינטנסיביות הרגשית מאחדת אתכם. המטרות האידיאליות משפיעות והמוטיבציה בעלת אופי יותר רוחני.

03.12 יש נטייה להגזמה ואתם עלולים לאבד את השליטה. נסו להתכנס פנימה, לאסוף כוח ולהשתלט על עצמכם, יש לכם יכולת לעשות זאת. היום רגיש יותר היזהרו בנהיגה ובכלל בכל מקום שיש לו אופי מסוכן. היו סבלניים בציפיות שלכם, נסו לקבל את המציאות, כשאתם מתקדמים צעד אחר צעד לקראת המטרה ושימרו על קור רוח.

כלכלה ושווקים:

מבנה הכוכבים המשמעותי הבא צפוי בין התאריכים 29.11-18.12. יש היבטים המופיעים זה אחר זה, 30.11-03.12, אחר כך כוכב אורנוס משנה מגמה בתאריך 05.12, אחרי כן כוכב מרקורי משנה מגמה בתאריך 10.12. ואחריו עוד היבט משמעותי צפוי בתאריך 13.12.

בתאריך 08.12, המהווה נקודת אמצע, עלולה להיות תגובה של השווקים לכוכב וונוס שצועדת קדימה.

השמש עברה למזל קשת, בתאריך22.11 מזל אופטימי ושמח. הוונוס (פיננסים) מגיעה בתאריך 01.12 למזל עקרב (חובות ומיסים) ותשהה שם עד 07.01.11.

אנו מתקדמים לקראת שנה של הפתעות, בעיקר המעבר של כוכב יופיטר ואורנוס למזל טלה, אלה ידליקו את כוכב וונוס (פיננסים) במפה של מדינת ישראל, בהורוסקופ של ארה"ב ומפה האישית של הנשיא בארק חוסיין אובאמה.

יש לזכור שלמעשה סין היא בעלת החוב בגדולה של ארה"ב ומי שעקב אחרי התוצאות של ה G- 20, הבין שלאובאמה לא היה את הכוח להשפיע על המשתתפים וההחלטות שהתקבלו העידו על צמצום השפעתו ומכאן גם חולשתה ארה"ב, שבאה לביטוי במלחמת המוחות בין ברננקי והסינים על ערך היואן.

השפעתו של כוכב נפטון על ההורוסקופ של מדינת ישראל חוזרת ומכאן שלמרות העגמומיות המופיעה פה ושם, מצבה הכלכלי של ישראל ממשיך בכיוון חיובי ואין ספק שגילויי הגז, או הנפט, יקבלו עוד כותרות והנושא ימשיך להתפתח בהדרגה. השילוב של ראש דרקון/פלוטו עדיין ברקע, עד לתאריך 07.12, כך שיתכן והתנהלות לא ראויה של הבנקים תהיה לנושא מדובר בארץ ובעולם.

סין:

סין נמצאת בכותרות, בעיקר בתחומי הכלכלה ולא במקרה. היא הפכה לאימפריה בגלל השקעות שניתן לכנותן כ"מטורפות". תאריך הלידה של סין הוא 1.10.1949. כוכב סאטורן מטייל שם קדימה ואחורה, עד אוגוסט 2011. הסינים רכשו סחורות בכל העולם והשמועות הן, שרוב המתכות הנדירות נמצאות שם ועתה, מתעוררת תרעומת שלמעשה הם שולטים על חלק משמעותי של הצריכה הקיומית של האזרחים בעולם. התעוררות לנושא הביאה ארצות שונות בעולם לקדם חיפושים אחר מינרלים ומתכות באדמותיהם (אוסטרליה, קנדה, גרינלאנד וכמובן בתוך ארצות הברית), במטרה להתחרות בסינים, הכוונה למתכות הנדרשות ליצור נשק, טלפונים סלולריים, מחשבים וכד'. האירוניה, שרבות מהארצות, העבירו את התעשייה שלהם לסין, כדי להוזיל את העלויות ועתה, אלה מייבבים על אבטלה עולה. בנוסף, בתוך סין יש תהליך של זיהום אוויר, רעלים המשפיעים על איכות הסביבה, שזהו המחיר להיותם התעשייה המובילה גם בתחום הלוחות הסולריים בעולם.

לאוכלוסייה שם אין מה לומר בשום נושא ואין ביכולתם לבחור דרך שתועיל להם, אבל התסיסה שם תתחזק בהדרגה ותגיע לקראת שנת 2012 ועל כך עוד נשמע ונקרא בחדשות. ויש כמובן את הקשר הכלכלי עם ארה"ב, שהם לא מוכנים לחזק את המטבע שלהם, שהוא אחד הגורמים להחלשות הדולר. לארצות הברית יש קושי להתמודד עם הסינים, או להשפיע, בגלל שהם בעלי החוב של אמריקה, ותחשבו על זה.

הזוגיות של הנסיך הבריטי וילאם עם קייט מידלטון.

הנסיך ויליאם, נצר לבית המלוכה הבריטי, בן מזל סרטן, הודיע על ארוסיו עם בחירת ליבו קייט מידלטון, בת מזל גדי.

הקומפוזייט מצביע על רומן, רומן על פי רוב אינו בסיס למערכת נישואין, הוא נפלא ומדהים, כל עוד לא ניכנס לתוך מסגרת ממוסדת, זה טוב ויפה לאהבה אינטנסיבית, הם לא יכולים להישאר אדישים זה לזו, אבל המטרות שלהם שונות. עוד בעיה שעולה מהמפה המשותפת, מצביעה על תקשורת המבוססת על רגשות, זה לא אידיאלי, מאחר וזה משפיע סובייקטיבית על הדרך שבה הם מביטים על העולם וגם על עצמם. היתרון במצב הזה שאין להם סודות והם מבטאים את רגשותיהם באינטנסיביות ובפתיחות רבה, לטוב ולרע. בנוסף השמש, בצמידות למרקורי, במולות לכוכב מארס בקומפוזייט, יש וויכוחים וחוסר הסכמה, שעלולים להתפתח גם למאבקי כח.

כבת מזל גדי, העלמה קייט מידלטון מבקשת לעצמה בן זוג שיעניק לה מעמד, כדי שתוכל לממש את עצמה כליידי, חלומה של כל בת מזל גדי, כך שהיא את מטרתה השיגה.

הקידומים במפה של הנסיך מעידים שהוא מאוהב. הכוכבים במפה המשולבת והמקודמת בתקופה זו מעידים על רומנטיקה, על משיכה חזקה, אולם עם הנפטון, הם צריכים לבדוק אם אין להם אשליות, או אולי חוסר הבנה של המציאות בה שניהם חיים. הקשיים יגיעו כאשר הכוכבים אורנוס ופלוטו יגיעו להיבט מדויק עם כוכב מארס בהורוסקופ של הנסיך וגם של הליידי, מצב זה יעורר חילוקי דעות גדולים שיחמירו במיוחד ויביאו למשבר, שיהיה קשה לשניהם להתגבר עליו.

בנוסף אותו היבט ישפיע על הכוכבים במפה המשותפת והזעזועים יתחילו בשנת 2012 ויגיעו לשיאם בין 2013 - 2015.

" זו שגיאה לדבר על בחירה רעה באהבה, היות שברגע שבחירה קיימת, היא יכולה להיות רק רעה" (מארסל פרוסט)

בחזרה לארכיון