12.11.2010 - 19.11.2010

השבוע שימרו על זהירות, בעיקר כשאתם מטפלים במכשירי חשמל או מכשירים מסוכנים אחרים. כוכב מארס אינו בשליטה, הטמפרטורה האישית מתלקחת במהירות והנטייה היא להתמודד דווקא עם מטרות או יעדים קיצוניים בספורט, או משימות אחרות שיש בהן סיכון. כוכב וונוס וכוכב יופיטר נעצרים בתאריך 18.11, וישפיעו בנעימות על המישור החברתי, אבל צפו לאפשרות של איבוד שליטה על התיאבון וחוסר הגבולות עלול להביא אתכם להתפרע עם הנאות החיים השונות ללא בקרה. גם הניסיון לרסן את ההוצאות עלול להיות משימה לא פשוטה ולא קלה בימים אלה.

הוונוס חוזרת למסלול וכל הבלוקים הרגשיים שהיו על מסלול דרככם, נעלמים, אתם חוזרים למערכות יחסים, עם הבנה מחודשת למה אתם מצפים מבן או בת הזוג, מפנימים את האינטרסים המשותפים שלכם. נשים שעזבו, חוזרות. כוכב יופיטר, חוזר למסלול ועוזר להתפתחויות אישיות, השראה ורוחניות, לצד עושר של חוויות המרחיבות אופקים. הרבה נושאים שהיו תקועים, ינועו, גם בתחומים פיננסיים, מאחר והמשמעות של הכוכבים האלה היא שפע בכל התחומים. הכוכבים האלה נקראים "המיטיבים הגדולים", לכן ניתן לצפות לזינוק חיובי וטוב בתחום בו אלה משפיעים בהורוסקופ האישי.

לפני שאנו ממשיכים בחיינו בשבוע הבא, שכולל בתוכו מצבים בהם נמסר מידע שגוי, או חלק מאינפורמציה חשובה, היקום מאפשר לנו לראות הכל באופן ברור, בזכות המבנה של ראש הדרקון, במפגש עם פלוטו במזל גדי והכוכבים וונוס וסאטורן במאזניים, הכל חד וחלק ואם אכן מתעורר רצון לשנות כיוון, הנה הגענו סוף סוף לצומת בה אנחנו מרשים לעצמנו לחצות את הכביש וזה משמח.

התקופה מעניינת, השמש במזל עקרב, עד לתאריך22.11, יורדת אל מתחת לפני השטח, בוחנת את המצב בעין חדה, רואה הכל כאן ועכשיו ומגיעה למסקנות בעזרת האנטנות האינטואיטיביות, התמונה נבנית כמו פאזל מפרטים. כוכב מארס העובר עכשיו במזל קשת, מכוון למחר, הוא מתבונן על ההווה וחושב על מטרות המחר, שישיג בלי שיהיה לו ספקות או סימני שאלה. אחרי שמנקים את השטח מ"החפצים המיותרים", אחרי שצוללים פנימה לתוך עצמנו ומעבדים את הרגשות שלנו, יש אנרגיה משולבת בחיוניות לצאת להרפתקאות חדשות, צומחת הבנה שיש חשיבות למימוש הרצונות שלנו,להשגת המטרות שבחרנו. לתשומת ליבכם לקראת סוף השבוע, האלימות המילולית עלולה להגיע למקומות קשים. הקשת, ידוע בלשונו המשוחררת חסרת הטקט, הצמידות של כוכב מרקורי עם מארס במזל קשת, גורם ללשון להפוך לחרב חדה. אנא חישבו פעמיים לפני שאתם יוצאים באמירה שלא ניתן לתקן אותה, מילה היוצאת מהפה לא יכולה לחזור לכור מחצבתה...

התקופה שבין התאריכים15.11-19.11, דינמית יותר למנהיגי העולם. יתכן ויעלו הצעות מעניינות בתחומים הפוליטיים והכלכליים, כולל מציאת פיתרונות וניסיונות לגשר גם בין התרבויות.

12.11 נסו למצוא את האיזון בין הרעיונות שלכם, האידיאלים ובין האמוציות בתוך המשפחה. אפשר שאתם מאוהבים באהבה, עם חזון של מיהו בן הזוג האידיאלי ומישהו יכול להופיע מאי שם ולספק את החלומות שלכם אודות אהבה מושלמת, לא מנפצים חלומות כאלה. תלמדו לסמוך על חברים ומשפחה, אלה יספקו תמיד את המשענת האיתנה. חלומות בהקיץ זה נפלא, זה מקור השראה לעתיד, הבעיה תמיד בהתפכחות שעלולה לנפץ את הבלון.

13.11 חוסר וודאות מלווה את סדר היום. הביטחון שלכם ניצב בפני אתגרים או עימות במשחק הלא נכון. נסו להתפשר עתה וזה יביא את השיפור לו אתם מייחלים, יש כאן פנטזיות, עם הימור על אופי ההחלטה שתענה על הציפיות. ההתלבטות מתעוררת בין הרצונות להיות עם חברים ובין הצורך בפרטיות ואינטימיות, נסו לקחת פסק זמן והעזו לעשות משהו לא רגיל.

14.11 הירח בטל משעה 08:31 עד שעה 12:24.אכפתיות מאפיינת את העשייה שלכם, אך אפשר שאתם שוכחים את הנימוסים בהתנהלות שלכם. נסו לעצור את האימפולסיביות, שחררו את השליטה הכוחנית, יש פעילות מאחורי הקלעים ואם אתם יודעים לאן אתם הולכים, הקונפליקט ימנע ואז כולם מרוויחים.

15.11 הקושי למצוא את המילה הנכונה עלול לגרום לתסכול. נצלו את המיומנויות המקצועיות שלכם, את כושר השיפוט והעיתוי הטוב, בכדי לקחת אחריות על פרויקט חדש. יתכן ואין התאמה בין מה שאתם מרגישים ובין מה שאתם חושבים, זכרו שיש ימים כאלה, בהם אין וודאות, אבל אלה עוברים. אם חשוב לכם לקדם תוכניות, זה היום המתאים להנחת אלו על השולחן. אל תיכנסו לתפקיד הקורבן ואל תתנו לאיש לנצל אתכם. עם זאת, במהלך היום צפויה תפנית חיובית פתאומית.

16.11 הביטחון חוזר ושוב אתם חשים שההיגיון מתואם עם האינטואיציה. חוש ההומור ומצב הרוח הטוב מתבטא בדרך בה אתם חווים את היום, אל תופתעו אם תמצאו את עצמכם מגלגלים כדור, במשרד במקום לשבת ליד השולחן. אתם מבינים מהם המניעים האישיים וקיימת התמודדות, המלווה במאמצים לשיפור עצמי ולשינוי המביא להתפתחות עתידית. אם יש עניין לשמר את מערכת היחסים הטובה שלכם, כדאי גם להיות קשובים יותר ואפילו להתפשר. הירח בטל משעה 18:37 עד שעה 00:59 אחר חצות.

17.11 ישנם תככים ודיסאינפורמציה מאחורי הקלעים, נסו למנוע מה שאפשר, למרות שנדרשת ערנות גבוהה. המסרים שאתם שומעים מעורפלים, המטרות מוצגות בכלליות ומעורפלות, המילים לא ברורות. נסו לשחרר קיטור. הקושי לשפוט נכון את המצב עלול להוביל לבחינה נוספת של המצב. יש נטייה להתלהב רגע אחד ולהתקרר בשנייה שאחרי. פרויקטים אותם אתם לוקחים על עצמכם יש להם משמעות כפולה, העדיפו לא לקחת התחייבויות היום ולא להבטיח דבר לאף גורם.

18.11 האנרגיות גבוהות יחסית, הגישה היא אסרטיבית יותר, יש צורך בהתנסויות חדשות. שגיאות שנחשפות היום, לא תמיד נעשו בתום לב, אבל לא כולן נחשפות כהונאה מכוונת. ישנה אווירה של מבוכה, חוסר וודאות ודאגה. יש לחפש את הדרך לאזן את מערכות היחסים שלכם עם אחרים, נסו לשמור על חשיבה הוגנת, שיפוט מצבים על בסיס השראה ובעיקר מתן אמון מחדש. צאו מהשגרה.

19.11 הירח בטל משעה 07:32 עד שעה 12:04. נצלו את הזמן למפגש סתמי עם חברים, לשתות קפה או תה, ומי שמעדיף יכול לשתות קולה או ספרייט. האופקים רחבים יותר, אך אין היום את העושר לשוני לבטא את מה שאתם רואים ומבינים. נצלו את הזדמנויות בשעות אחר הצהריים והערב, למפגשים אישיים ורגשיים, תחושה נינוחה משפיעה על מצב הרוח.

כלכלה ושווקים

בתאריך 18.11 כוכב וונוס מתיישר במזל מאזניים, במנעד חיובי עם נפטון ויופיטר, שגם הוא חוזר להילוך קדימה במזל דגים ואלה ביחד מאותתים שצפויה נסיקה בשווקים ומחירו של הזהב ירד זמנית. מעבר הכוכבים למזל גדי, מבטיח שמחירי הזהב והכסף ינסקו שוב מעלה מעלה.

התקופה שבין התאריכים 15.11-19.11, אינה מונעת את העליות בשווקים. השילוב של יופיטר ואורנוס משפיע על אינפלציה, זהו צמד כוכבים שאינו אוהב הגבלות. המארס בקשת, כך שהמדיניות הכלכלית דוחפת לכיוון המתכות היקרות. העגמומיות תחזור כשהחשיפה של התנהלות הבנקים תהיה בכותרות, עם המפגש בין הראש דרקון וכוכב פלוטו במזל גדי, מתאריך 21.11 עד לתאריך 07.12.

הדולר? עד שהכלכלה בארה"ב תמצא את כוח המשיכה, הוא לא צומח.

אצלנו:

הוונוס החוזרת להילוך קדמי במזל מאזניים ותביא להתפתחות מסוימת בשיחות בין מדינת ישראל והפלשתינאים. במפה המשותפת של מדינת ישראל ופלשתין יש תהליך שבו יתחילו להגיע לאיזשהו בסיס להדברות והסכמה, בין מרץ 2011 עד פברואר 2012, אולם המבנה מעיד יותר על התמקדות בתוכניות ארוכות טווח, במציאות שאינה מאפשרת התפתחות. התוצאה תהיה שותפות הנשמרת על ידי גבולות ברורים, גבולות התנהגות הנובעים מהכרות זה את זה.

יש מחויבות ליחסים, אולם במציאות יש חיזוק וביסוס ההישגים שכבר הושגו. יש כאן תלות הדדית, עם מציאות אינטרסנטית של קח ותן. כל עוד האינטרס הדדי, היציבות תישמר. המבנה הזה של הכוכבים רומז לנו שמדובר בהסכם ביניים, כמובן שהעיתוי של חתימת הסכם יהיה משמעותי לשמירת היציבות.

ועידת ה G 20

המפגש בסיאול, של קבוצת המדינות (מדינת ישראל לא נמצאת בין ה- 20), נועד לאושש את הכלכלה ולמנוע משברים פיננסיים נוספים, אבל עכשיו אנחנו שומעים שהמנהיגים חלוקים בדעותיהם בכל הקשור למדיניות מסחר ומטבע, זה לא מפתיע! כוכב וונוס נמצא בנסיגה עד לתאריך 18.11.2010.

וונוס מסמלת כספים, מטבעות, פיננסים והדדיות, וונוס בנסיגה מאכזבת, לא מאפשרת לממש את הפוטנציאל שלה.

איך בזמן כזה אפשר להגיע להסכמה אמיתית וכנה?

מצד אחד ניתן לשמוע את המדינאים השונים מדברים על צמיחה כלכלית, במטרה להפחית את החוב במדינות שלהם, מאידך ניתן לשמוע את הפדראל, שהחליט על הדפסת מיליארדי דולרים בזמן הקרוב, אפשר לצפות כבר מעתה את האסון הכלכלי המתמשך שארה"ב ממשיכה ויוצרת במו ידיה ממקום של זחיחות הדעת. הגרעון שלהם עולה ואין בלמים. בעת הזו כוכב פלוטו בצמידות עם ראש דרקון במזל גדי, המשמעות היא שאנשים חזקים, בעלי כוח השפעה, מתמודדים עם הגורל של ההמונים. אבל פלוטו במזל גדי, לא נותן לכאלה למרוח את האנשים, הוא חושף כל מה שמסתתר מתחת לפני השטח. הוא דורש ניקיון.

המפגש הראשון של ה- G 20,היה בשנת 1999, במטרה ליצור כלכלה עולמית, לשתף פעולה בנושאים כלכליים וחברתיים ולמנוע תהליכים שליליים, אולם בהווה, האנשים מבקשים עבודה, לבנות תוכניות רווחה חברתיות שיעזרו להם לשקם את חייהם.

במציאות הנוכחית עם נקודות הביניים הקהל הרחב מרגיש שהציפייה לשיפור היא רק בזבוז זמן. ראש דרקון /פלוטו=נפטון, מכיל את הפוטנציאל להונאה, אבל הכוכבים עתה עוזרים להסיר את המסכות מאותם מנהיגים שאינם באמת כמו שהם מציגים את עצמם, חצאי אמיתות לא ינצחו כשראש דרקון ופלוטו נמצאים ביחד במזל גדי.

" השלום נקנה בניצחון ולא בפשרה" (קיקרו)

בחזרה לארכיון