15.10.2010 - 22.10.2010

השבוע קיימת השראה, הנבנית מרגישות ודמיון, אך חלקן של ההזדמנויות שעולות, לוטות בערפל. יש תחושה שיש ביכולותינו לבנות ממלכות גדולות, אולם לא בטוח שהנתונים המתקבלים נמצאים בתוך המציאות. השילובים בין השמש, נפטון והצטרפות כוכב מרקורי, אינה עוזרת לתהליך קבלת החלטות מאוזנות. נקודת הראייה היא יותר סובייקטיבית, מושפעת מהתחושות, שקשה לבטא אותן באובייקטיביות. יתכן ולא תמיד יבינו מה הכוונות שלכם, לא תמיד תוכלו לשכנע את הזולת באמת שלכם ובימים אלה יש בעיה עם הצד הריאלי בחיים.

אנחנו בתקופה בה אין כוכבים במזלות אש, מה שמקשה מאוד על עשייה, או על הגדרת הפעילות הרצויה, לכן, קבלו את המצב בו אינכם יכולים לגרום לאיש לשנות את דעתו, אלא הקשיבו, הנהנו בראש והעדיפו לקבל גם מצב שבו אפשר להסכים לא להסכים. אם תנסו להסביר למה אינכם מסכימים, תזכו לשמוע הרצאה למה אתם טועים.

קבלו החלטה, שבמפגשים חברתיים השבוע, אתם נמנעים משיחות על פוליטיקה, נושאי דת או חברה, כך תוכלו להימנע מוויכוחים קשים ומיותרים. חייכו במקום להתווכח חפשו את השקט במקום להציק אחד לשני בדיונים אינסופיים, שרק יטרידו אתכם ולא ישנו דבר. הוונוס ממשיכה בנסיגה במזל עקרב והשילוב בין שני אלה מעיד על אהבה אובססיבית, שעלולה להפוך גם להיות מטורפת, אהבה שחוזרת מהעבר, נוקשת על הדלת, שולחת מסרונים או מוצאת אתכם בפייסבוק, אל תופתעו אם למשל תיפגשו בה באקראי ברחוב. הניסיון הוא לבקש הזדמנות שנייה, תשמעו שהייתה טעות, ש"זרקתם", או ש"זרקו" אתכם. אהבה זו מבקשת את כספכם ורגשותיכם שוב, יש ביקור מחדש של תשוקות ישנות ואנחנו עלולים למצוא את עצמנו תקועים עם האנשים הלא נכונים, בזמן בו רצוי להתקדם הלאה. לכוכב וונוס במזל עקרב, יש יכולת לא רגילה לגרום לנו לאשליות, עם מחשבה שזה היה יכול להיות אחרת.

וונוס בעקרב, יש לה כמה מתנות, למשל "לנקות" את הארנק, להתמודד עם מינוסים בבנק. אולי זה חלון הזדמנויות לחשוב איך לשפר את המצב הכלכלי, אולי מציאת עבודה נוספת. זה הזמן שבו אתם מתייחסים גם לעצמכם, ברבדים עמוקים יותר, בוחנים את הבחירות שעשיתם, חושבים שאולי אפשר לשנות אותן וכך לשנות את דרככם בחיים. למעשה יש כאן שאלה פילוסופית, האם אתם יודעים היכן אתם נמצאים בפרק הנוכחי בחייכם? אם התשובה חיובית, אתם גם יודעים לאן אתם רוצים להמשיך, ומה אתם רוצים להשיג או לקבל כדי להתקדם הלאה.

15.10 ההמלצה היום היא לחשוב מחוץ לקופסא, הפיתרונות והתשובות נמצאים במקומות שאינם קונבנציונאליים. אל תאמינו בתחושות, אל תקפצו למסקנות, תעבירו במסננת המוח את העובדות פעם אחר פעם. האווירה טובה היום, השקיעו בפרטים הקטנים, אלה ביחד יעשו את היום נחמד יותר. הירח בטל היום משעה 11:49 עד שעה 16:24. יש מגמה למפגשים, טיולים או הרפתקאות קטנות. יש תחושה של קרירות, פחות חמימות במפגשים, אבל לא שלילי.

16.10 ההשראה והדמיון עוטפים את המציאות נסו להישאר ריאליים. גם רעיונות חדשים הצצים עכשיו, יכנסו למגירה עד הודעה חדשה. מפגשים אישיים יהיו בעלי אופי רגשני יותר, יש תמיכה הדדית היום, ממקום של אהבה וחום. נסו להימנע מקונפליקטים, זה לא הזמן שאפשר לפתור בו בעיות, החוויה היחידה שתישאר לכם מהוויכוחים האלה היא בזבוז אנרגיה, אל תחפשו להוכיח לאחרים מי חכם יותר. האמינו בעצמכם.

17.10 יש רצון לבצע את התוכניות הכי טוב שאפשר והחלטות אינטואיטיביות יכולות להועיל לכם היום. בכל שיחה או דיון אל תחפשו לומר את המילה האחרונה, זה יהיה בלתי אפשרי. גם אם אתם צודקים, ויש לכם הוכחות מוצקות, זה לא יביא אתכם למקום שאתם מבקשים להגיע. אמצו היום חשיבה חיובית, אם דברים מסתבכים בגלל משהו לא צפוי, התגובה שלכם צריכה להיות מילה אחת, "מספיק". בכל מצב, אל תהיו פזיזים, אל תחזרו על עצמכם בעקשנות, יש ימים שאינם מביאים תוצאה בטוחה, לכן פתחו סבלנות, זה גם יגיע בעוד כמה ימים. חברים יצרו קשר, אולי כדאי לחזור ולהשקיע בחברויות שהזנחתם? הירח בטל היום משעה 20:47 עד למחרת לפנות בוקר בשעה 04:52.

18.10 דלתות שהיו סגורות עד אחרונה, נפתחות בהפתעה ותחושות הבטן שלכם עוזרות לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, כך שאלה יישארו פתוחות ותוכלו לקדם את ההזדמנויות החדשות. נסו לבקש היום מהיקום משאלה ותזכו למענה. תנו היום לרגשות שלכם מקום, אלה ינחו אתכם בבטחה למקום הנכון. אל תיכנסו לוויכוחים, המילים שעלולות לצאת החוצה, הן לא אלה שבאמת התכוונתם להן. סבלנות תעשה את המלאכה הטובה ביותר עבורכם בימים אלה.

19.10 הנטייה היא להסתגר היום ולמעשה, איש אינו שם לב אליכם וזה מתאים לכם מאוד. בהמשך, תישמעו מחברים שמבקשים עצה, העדיפו להסביר עם דוגמאות, אל תנסו לשכנע, אמרו מה שאתם מרגישים, קל יותר לומר את הדברים, לכן אל תחששו. היום מתאים גם לשיחות אינטימיות יותר. אם אתם חשים שדוחפים אתכם לתוך מצבים מגבילים, בדקו אם זה נכון לכם, המתחים גואים במצבים כאלה ולכן אמרו בקול ברור מה שאתם רוצים למנוע.

20.10 האנרגיה במיטבה. אתם בונים מערכת יחסים טובה העוזרת לקדם תוכניות שמונחות כבר הרבה זמן במגירה. הפוטנציאל לרעיונות חדשים חיובי. האמוציות משתחררות במהלך הבוקר בשירה וצחוק מתגלגל. הירח בטל משעה 12:25 עד שעה 17:23. תנו אמון באינסטינקטים שלכם, הם לא יכשילו אתכם, הצלחה אחת מוליכה לשנייה. הסבלנות מאפשרת לכם ליישם רעיונות בדרך עניינית, האתגר היום לשמור על זריזות, אבל להיזהר באותה שעה לא לעשות דברים טרום זמנם, כדי שלא תצטרכו לעשותם שוב.

21.10 אל תתפתו לעשות דברים מעל ומעבר למה שאתם יכולים ברמה הפיזית או האמוציונאלית. אם אין יציבות במהלכים שאתם עושים, הורידו הילוך, עד שתרגישו שוב את האיזונים המתבקשים. אל תצפו מעצמכם להשיג את המטרה בפעם הראשונה. מצב הרוח בין הסובבים אתכם נע מעלה ומטה לסירוגין, כך שתחשבו היטב לפני שאתם עושים צעד שמשמעותו קירבה, כדי לא להיכשל בפתאומיות. לכל דבר יש משמעויות כפולות היום, לכן רצוי שלא תיקחו התחייבויות חדשות, העדיפו להמתין.

22.10 קיים מצב של חוסר הסכמה בין מסננת המוח ובין הלב. אל תנסו לפתור בעיות אם אתם בעצמכם לא מבינים לאן נושבת הרוח, הניחו לבעיה, המשיכו הלאה, אין זה היום לשאול אחרים מה לעשות ואל תתנו לאימפולסיביות לדחוף אתכם. אתם לא הולכים לאיבוד אם אתם מאטיים קצת. המהירות היא שגיאה, שגורמת לכם לחזור על עקבותיכם עוד פעם, המתינו עם הרצון לשינוי, הרשו לעצמכם לנוח, לשחרר את לוח הזמנים ולהתפנק.

כלכלה ושווקים:

ההיסטוריה הפיננסית מעידה שבכל פעם שכוכב וונוס נעצר ומתחיל בנסיגה השווקים מגיבים וחזק. אם התגובה אינה מיידית, היא תופיע בתוך כמה ימים (עד 12 יום מקסימום). כוכב וונוס החל בנסיגה בתאריך 08.10 שתימשך עד לתאריך 18.11.2010. בכל פעם שכוכב משנה מגמה יש לו השפעה, מאחר והוא משפיע על ההרגשה הכללית. הפעם, נזכור שכוכב וונוס מסמל כסף, שווקים, וכל מה שקשור לערכים, לכלכלה ורווחים. תחושת חוסר הוודאות, מתבטאת בשווקים, ושיאה יגיע לקראת התאריך 23.10, אז הירח מלא וכוכב וונוס בנסיגה. שימו לב להודעות או סימנים לשינויים כלכליים בשוק הכספים, או במדיניות הפיסיקלית, כזו שתדרבן ותמריץ שינויים במחירים.

בתאריך 29.10, כוכב מארס יעבור למזל קשת, עד לתאריך 07.12, זה ישפיע על אופטימיות בשווקים, השמועות יקבלו כותרות גדולות והספינים "יעופו", לכל כיוון, האשליה שהמיתון יסתיים בארה"ב ובעוד מקומות בעולם הגדול. זה כמובן יחזק זמנית את ערך הדולר.

בתאריך 18 בנובמבר, כשכוכב וונוס יחזור להילוך הקדמי, יתכן שמחיר הזהב ירד, והדולר יעלה. אבל בדצמבר, התחושה תהיה שוב שהגיעה "מכה", כאשר יבינו שהכלכלה למעשה ממשיכה לשקוע, והדולר שוב ירד, והזהב והמתכות היקרות שוב יעלו.

מחשבות אסטרולוגיות:

בחודש ינואר 2005 התגלה כוכב, שנמצא מעבר למקומו של פלוטו וגדול ממנו קצת יותר, שנקרא אריס. הכוכבים נקראים על שם אלילים, אותם האנישו היוונים כדמויות עם אופי ועליהם אפשר ללמוד מסיפורי המיתולוגיה היוונית. אריס, הייתה אחותו של מארס (כוכב המלחמה) והייתה ידועה בנטייתה למריבות, עימותים וחוסר הרמוניה.

התנועה של אריס מאוד איטית והיא נמצאת במזל טלה מאז יוני 1922. אריס מיוצגת היטב על ידי אירן (1.4.1979). בהורוסקופ של אירן, השמש נמצאת בצמידות לאריס ושניהם במזל טלה הלוחמני.

שאפתנות הגרעין האירני, מוכרת בעולם כולו וגורמת לתחושה של אי נוחות וחוסר הרמוניה. בעת האחרונה נחשפה התוכנית שלהם לווירוס בכל רשת המחשבים (30,000 מספרם) הדרושים להפעלת הכורים שם. מולד הירח במעלה 14 במזל מאזניים בתאריך 07.10.10, היה בדיוק מול אריס במפת אירן, אז "בישרה" רשת הביון האיראנית שחשפה את המרגלים שפגעו במחשבים ושהם חלק מהמלחמה האלקטרונית נגד אירן.

עתה אריס במעלה 21 במזל טלה, ולאורך כמה שנים תישאר סביב המעלות 21-22 בטלה, בעתיד, אריס תמשיך לעורר בעיות באירן.

המארס המקודם במפה שם, מסמל את החלום הצבאי, נמצא עתה במעלה 20 בטלה ויתקדם לפגישה עם אריס לקראת סוף שנת 2012. כוכבים שיגיעו במולות לצמידות הזו יביאו התקפה על אירן, כמו שראינו דוגמית לכך לפני כשבועיים, עם מולד הירח.

תאריך חבוי בקוד הווירוס Stuxnet הוא 24.6.2012. האם המתכנת שלו ידע שבאותו הזמן אורנוס בטלה ופלוטו בגדי יהיו בריבוע מדויק? כדאי לשים לב שבאותו החודש הירח המקודם עובר על האופק במזל אריה בהורוסקופ של אירן, משהו קורה באותה העת שם.

הריבוע של אורנוס פלוטו ישפיע על הסאטורן. הכל יחד מצביע על רעידת אדמה קיצונית במבנה הממסדי. בנוסף, סאטורן במעבר יהיה באותה עת במולות למארס המקודם ולאריס, שמחדד את ההתקפה על אירן. האם זו תהיה עוד לוחמה בעזרת מחשבים או פגיעה במשאבים הצבאיים של אירן? ימים יגידו.

סין, גם היא מושפעת מאריס, הנמצא במולות לשמש בהורוסקופ שלה. כך שאי השקט שם מעת לעת מגיע, למרות שסין היא בת מזל מאזניים, המבקשת את הדרך לאיזון והרמוניה. השמש במפה נמצאת במנעד לא קל עם אורנוס, כך שהצורך בשינויים חברתיים מתבקש בכל פעם מחדש. מעבר כוכב אורנוס למזל טלה מול השמש במאזניים, יעורר בתוך כשנתיים אי שקט שם וזה במילים עדינות.

זכייתו של ליו שייאבו פעיל זכויות האדם בפרס נובל לשלום, לא עוברת בסין בשקט. הירח המקודם החודש במעלה 21 בטלה, יגיע לצמידות עם אריס ומציין אי שקט, שלא יעלם ויגיע בתוך השבועיים הבאים לשיאו. בנוסף, כוכב יופיטר המקודם יגיע אל האופק במזל דלי בשנים הקרובות, מה שיביא גם למהפך, עם מתן ביטוי לזכויות האדם האינדיבידואליות וכל אלה יחד, יביאו להגדרת דמותה מחדש של סין.

"ההגנה הטובה ביותר בפני הפצצה האטומית היא לא להיות שם כאשר תתפוצץ" (אלמוני)

בחזרה לארכיון