13.8.2010 - 20.8.2010

בתאריכים 14.08-15.08, עלול להגיע סקנדאל נוסף לשווקים, או שיתכן שינוי דרמאטי אחר, אשר יביא לתנודות בשווקים הפיננסיים. שוב נשמע על הפנסיות, עוד חוקים רגולטורים, או שינויים, שלא יהיו פופולאריים וקשים לניהול.

השבוע, מצב הרוח צפוי להתנדנד בעיקר אחרי התאריך 16.08, אם זה בגלל החדשות, או בגלל נושאים אישיים. זה היבט של איבוד מוטיבציה, חוסר ביטחון, חוסר שימחה, אבל מביא הזדמנות חיובית להתבוננות פנימה, הזורעת יכולת להצמיח מתוך עצמנו את הטוב שיש. המלצה היא לא לאבד כיוון, אלא להשאר באותם מקומות שאתם מכירים ומחוייבים להם, וכך תנצחו את חוסר הוודאות. הנושא הכלכלי יעלה שוב לכותרות בכל התחומים. הוונוס מתקרבת לריקוד צמוד עם המארס במאזניים, החושניות מתחזקת, המשיכה משפיעה על התקרבות בין המינים, אולם יש קושי להשיג אינטימיות אמיתית. הוונוס והמארס במאזניים משפיעים כבר מתאריך 08.08 וממשיכים להשפיע עד לתאריך 30.08 והקרבה מגיעה לשיאה לקראת סוף השבוע בתאריך 20.08. אלה שכבר מחויבים לזוגיות, ירגישו שהם "מתעוררים" ומתחדשים ביחסים, מערכות יחסים רעועות עלולות להתפורר, בגלל דמות חדשה שנכנסת לתמונה ופותחת דלת חדשה לזוגיות אחרת.

כוכב מרקורי מתחיל להיכנס לצל שלו לקראת סוף השבוע הזה, לכן יש לקוות שסיימתם את המטלות או כל מו"מ או רכישה שתכננתם. החישוב לתקופה בה המרקורי בנסיגה הוא בין התאריכים 14.08-18.09. (אני מוסיפה את הצל כמה ימים לפני וכמה ימים שאחרי, כדי לצאת מתקופה בה המרקורי מאט את הקצב עד העצירה לפני הנסיגה וגורר רגליים אחרי העצירה, לקראת החזרה למסלול). אלה שנולדו עם כוכב מרקורי בנסיגה, ינצלו את התקופה האת לקידום תוכניותיהם.

הריבוע בין הסאטורן ופלוטו חוזר ב21.08 ומשפיע כבר בשבוע הקרוב, היבט המכיל קשיים, עיכובים, כאב הנובע ממשברים אישיים מה שאינו מקל על ראייה מאוזנת של המציאות. המיבנה הזה ישפיע גם על הפוליטיקה אצלנו ומדינות אחרות גם.

השילוב בין הנ"ל ובין כוכב מרקורי בנסיגה, יביא הצהרות מוטעות או דיסאינפורמציה הנובעת ממידע שחסר, ויגרום להתפרצויות הנובעות מכעסים, והתוצאה "תנובה" של תגובות לא קלות בלשון המעטה. ברמה האישית כאשר המרקורי יתחיל בנסיגה ובעיקר הימים בהם הוא נעצר, לקראת התאריך 20.08, שימו לב למידע המגיע אליכם, יש להניח שחוסר הבנה גורם לאי סדר וטעויות בהבנת המסרים, ואלו גורמים לאי נוחות. וודאו פעם נוספת אם המיפגשים שקבעתם מתקיימים במועד שרשמתם ביומנכם.

בתאריך 14.08, כוכב אורנוס חוזר למזל דגים עד לתאריך 11.03.2011 וזה עלול להשפיע על אסונות טבע באוויר ובמים, אולי חלילה התרסקות על המים?

לאורך התקופה האחרונה מבנה הכוכבים ממשיך להשפיע בעוצמה ולהפעיל את כוחות הטבע, אם זה מזג האוויר הקשה, שיטפונות קשים,מונסונים, הוריקנים וגם תזוזות הקרקע, כאלה ראינו לאחרונה במקומות שונים בעולם, רוסיה חום אש, אינדונזיה, סין הודו ופקיסטאן ועוד כמה ארצות שחשו היטב את איתני הטבע מתרגזים והיד עוד נטויה. סאטורן מתקרב למנעד עם פלוטו, היבט חסר רחמים. גם אנחנו הבנו את המשמעות של "עומס חום".

13.08 נסו למנוע כל מצב בו יש חוסר וודאות או דברים שאינם גלויים. זה מצב הגורם לבזבוז זמן ובזבוז אנרגיה. האווירה נחמדה, יש אהבה ורצון טוב, מפגשים משלבים הומור, הלצות, והרבה שמחה. היום המפגשים מביאים הכרויות שמהן אתם בונים חברויות יפות לחיים.

14.08 היום תנו להתרחשויות לזרום בטבעיות. האווירה נינוחה יותר, בעיקר כשנמצאים בצוותא. למרות שקשה לכם להתבטא רגשית, במילים, האינטואיציה במיטבה היום, כך שהמסרים יעברו מאחד לשני בהדדיות. היום מתאים לעשות דברים שבסיסם הוא דמיון ואינסטינקטים, תנו לתחושות הבטן להנחות אתכם. הירח בטל הלילה משעה 23:04 עד למחרת בשעה 03:26 לפנות בוקר.

15.08 נטייה לכוחניות מאפיינת את היום, אי אפשר לפעול בקלילות, או לעשות דברים חסרי תוכן. מסביב כל אחד פועל בחשיבות עצמית והדרמה במיטבה. אל תתרגשו, המשיכו הלאה, יתכן שכדאי לכם לפעול שקט מאחורי הקלעים וכך תמנעו עימותים, או תחרותיות מיותרת. ההצלחה בדרך הזו מובטחת.

16.08 אפשר לבנות שיתופי פעולה על בסיס מטרות דומות, מתוך הבנה שזו תשרת אתכם גם בעתיד. הישארו בצד הקונסרבטיבי והבטיחו עצמכם שאתם ממשיכים ופועלים בדרך שכבר הוכיחה את עצמה, אל תתנו לתחושות אמוציונאליות להשפיע עכשיו. יתכן בהמשך היום חוסר וודאות, בעיקר כשמופיע אתגר חדש. אל תיכנסו לעימותים, זה מיותר, העדיפו את דרך הפשרה והתוצאה תהיה משופרת. ההתמודדות בין הישן לחדש, עלולה להשפיע על כושר השיפוט שלכם.

17.08 הירח בטל משעה 08:24 עד שעה 08:34 בבוקר. (אין טעות). אתם מנסים היום יוזמות חדשות ואישיות. פיקחו עיניים והקשיבו לנאמר לכם, שימו לב לפרטים. יש צורך להתבדח, בעיקר להפתיע אנשים עם כמה אמיתות מפתיעות. אתם נהנים להציג יושר וצדק, אל תחששו לומר את מה שאתם חושבים, אולם אל תיקחו את עצמכם ברצינות רבה מדי, זכרו גם שלכל מטבע יש שני צדדים.

18.08 צעדים גדולים ובטוחים נושאים אתכם לכיוון הרצוי ללא סימני שאלה. האנרגיה החיובית תביא לתוצאות בעתיד ואמון הדדי מועיל לקידום מטרות. יתכן שמה שניראה במבט ראשון כרעיון גדול ונפלא ראוי לבחינה נוספת, סימן השאלה עלול להיות בחלק מהנושא המדובר, המכיל מידע שגוי, כך שבדיקה נוספת תמנע בעיה בהמשך.

19.08 ההישג שלכם היום נותן לכם ביטחון התואם את מה שאתם עושים ומרגישים. התקשרויות משרתות אתכם היטב ולא תצטערו על אלה. למילים יש מסר יותר רגשי ממה שצפוי. יש רצון לעשייה רוחנית, ההשראה עוטפת את פעילותכם וזה יכול להשתלם יותר אם אתם נמצאים בתוך קבוצת תמיכה. הירח בטל משעה 16:58 עד שעה 17:17. מערכות יחסים או פרויקטים שיתחילו עתה, לא יזרמו כמתוכנן ויהיה קשה להתקדם בהסכמה לפי התוכנית המקורית.

20.08 התפתחויות על בסיס אסרטיבי עלולות לגרום מבוכה, או חוסר וודאות, בעיקר בגלל חוסר מידע מדויק. יום טוב להתבוננות ובחינה חוזרת של תוכניות וחלומות אישיים. הימנעו מפעולות או הוצאת אנרגיה מיותרת, הרגשות אינם מאפשרים לדעת מה נכון או לא נכון, אל תחפזו לשום מקום ואל תנדנדו, אם לא קלטו את מה שאמרתם מיד. שימו לב, אהבה וחושניות נמצאים בכל מקום, התעוררות רגשית משפיעה על היחסים הקיימים ויכולה להביא גם רומן חדש לרווקים ולרווקות שביניכם.

כלכלה ושווקים

בתאריך 23.07 נכתב כאן "...המבנה של הכוכבים המאתגרים זה את זה יביא את הדובים לשטח, אלה לא הולכים לתרדמה בטווח הקרוב..."

עוד ניכתב כאן במדור בשבועות האחרונים :
" כוכב אורנוס לימד אותנו לצפות ללא צפוי. מי שחושב שהוא יודע, למעשה לא יודע. אנחנו נמצאים כעת בתוך רצועת הזמן שהיא אחת החזקות מבחינה קוסמית, לא ראינו כמותה עד כה. אם אתם רוצים להישאר בתוך המשחק, ההמלצה היא לשמור על ערנות גבוהה ולהיות בעלי לב חזק. השינוי מתרחש בתוך יום, אפילו בתוך תהליך המסחר היומי. כוכב וונוס נכנסת למזל מאזניים בשבת הקרובה, 07.08 ובדרכה היא מדליקה את כל מערכת כוכבים המדוברת עד לתאריך 10.08."

וכך אכן קרה, בתאריך 10.08, כוכב מארס קיבל עזרה מהגברת וונוס, שהיא אחראית על יופי אמנות, אבל היא גם כוכב המסמל כסף ועתה, היא חשפה את הפן הזה. הקרבה של וונוס-מארס הציתה את המבנה של הכוכבים במזלות הקרדינאל. הוונוס והמארס יכולים גם להצית את ליקוי החמה האחרון, בפרק הזמן שבין 26.08-30.08.

בהמשך החודש צפויים שוב כוכב יופיטר ופלוטו להיות במתח, ובאותה תקופה גם יופיטר מול סאטורן בתאריכים 17.08-18.08 ואחר כך סאטורן ופלוטו חוזרים לריבוע, כך שעד 21.08, הכל צפוי. בכל מיקרה הכוכבים ימשיכו "להתל" בשווקים ובאלה שחושבים שהם מכירים את החוקים. כמו שכבר ניכתב כאן, מערכת הכוכבים החדשה, מביאה עימה מערכת חוקים שונה, אותה צריך ללמוד. האיזונים המוכרים משתנים ועוד לא נאמרה המילה האחרונה. כוכב מרקורי כבר גורר רגליים ויתחיל בנסיגה בתאריך 20.08 , באותו היום יש עוד היבט לא נוח, שישפיע על הכיוון של השווקים.

המשולש שיהיה בתאריך 16.08, מייצג כמה בעיות כלכליות חמורות בעיקר בגלל השפעת המבנה סאטורן יופיטר ופלוטו על כוכב וונוס, בהורוסקופ של ארה"ב.

בתחילת השבוע, נושא הפנסיות שוב יעלה למעלה, במבנה הכוכבים של הימים הבאים סביר להניח כמה סקאנדלים חדשים, עוד חדשות לא נחמדות בנושא הכלכלה, שישפעו על הביטחון של הצרכנים בעיקר בארה"ב. אבל כמו שלמדנו מאז שנת 2008, שיטת הדומינו עובדת. מה שקורה שם או באירופה משפיע גם עלינו.

אצלנו:

כאן במדור בתאריך 25.06.2010 נכתב:
"חוקי הקוסמוס חזקים יותר מכל הפרשנים הפוליטיים, לא משנה מיהו ראש הממשלה בתקופה הזאת, לא מיהם השרים או המפלגות בקואליציה, הכוכבים לא משקרים. מבנה הכוכבים על כל הצירים של ההורוסקופ של המדינה, ממליץ למעשה לבחון מחדש מצבים קיימים, התקופה מאוד דינמית ולא ניתן לייצר בה מציאות החלטית.

הדרך היחידה להתמודד בדרך נכונה עם התקופה הנוכחית, זה לטפל כל פעם בבעיה שמתעוררת, לנסות כיוונים אחרים כדי למצוא פתרונות לאותן בעיות הצצות זו אחר זו. אנו עדים איך הבעיות מציפות אותנו... אורנוס נפטון על ציר 1-7, נפטון על ציר 5-11 ואורנוס על ציר 3-9...

יהיה קשה לבנות כעת תהליך קבלת החלטות אסטרטגי שישרת את המדינה לטווח הארוך... אין וודאות ולמרות הכל, יש צורך להעיז, אבל אך ורק במסגרת הנורמות המקובלות..... אסור להיות תלויים באיזשהו גורם לטווח ארוך, מאחר והמדינה אינה יכולה עתה לסמוך על אף ישות מדינית אחרת...."


אנו חווים עתה שוב מצבים בהם בעיות הנמצאות בחברה הישראלית, עולות וצפות, והכותרות הצבעוניות בעיתונים, "חוגגות", אם זה בפרשנויות פסיכולוגיות לתוכן ההודעות היוצאות מוועדת טירקל והתבלינים במהלך השבוע האחרון, מלחמת גוג ומגוג, תחת השם "מיסמך גלנט".

אי הנוחות, לצד אי השקט והמחלוקות בין התנהלות הממשלה וזרועותיה אל מול הציבור הנבוך, ימשכו עד סוף חודש ספטמבר, אחר כך נחזור ליציבות יחסית, בתקווה שלא נגיע אליה בגלל בעיות חיצוניות.

במהלך חודש אוקטובר 2010 יש התחלה של שינוי, שיתפתח לאט ובהדרגה, גם אם זה יראה נגד כל הסיכויים, תמצא דרך לפעול כאומה מאוחדת, בעזרת נקודת ביניים ראש דרקון/נפטון לציר 4-10. אחרי החגים, מגיע גם האסטרואיד כירון על ציר 4-10 כוכב שיביא ללכידות של האומה בעקבות נסיבות לא צפויות, זמן מפתח שבו תיבחן היכולת לפעול בשיתוף פעולה, כבסיס להחלטות חשובות לכולנו ביחד.

כוכב סאטורן על ציר 4-10, מדצמבר 2011 יחזק את התחושה של כולם למען כולם והחל מפברואר 2012 הכוכבים נפטון פלוטו על ציר 4-10, כך שיש אור בקצה המנהרה.

אלה מכם העוקבים אחרי הניסיונות של האמריקאים להכניס את אבו מאזן לשיחות ישירות עם נתניהו, לא מופתעים שהכל תקוע. כאן במדור נכתב כמה פעמים שהניסיונות לכיפופי ידיים ימשכו, וכל עוד הכוכבים סאטורן ופלוטו ימשיכו להשפיע על המפה המשותפת והמקודמת, המו"מ לא יתרחש.

מחשבות אסטרולוגיות

מעברי הכוכבים למזלות היוזמה הם למעשה הכפתורים שניתנים לכם כדי לשנות את מה שאתם רוצים וחולמים לשנות. המבנה שהוא כל כך דרמטי השפיע בעיקר על הניסיון למצוא את נקודת האיזון לחיים.

השילוב של הוונוס והמארס במזל מאזניים מחזק את ההרגשה של משחק פינג-פונג, פאסיביות ואסרטיביות משולבים זה בזה, המשחק הוא שלכם עם עצמכם והבחירה תלויה בכם. אם אתם רוצים בשינוי, אתם הם אלה שתעשו אותו, איש לא יעשה זאת עבורכם. כל אחד הוא הנהג במכונית האישית שלו- בחייו, אפשר להתלונן על מה שאינכם אוהבים בחייכם, אולם אתם יכולים לשנות ואם אין אפשרות לשנות, יש לכם יכולת לשנות את נקודת המבט והתגובות למצבים. מעברו של כוכב אורנוס למזל דגים יעזור לאיזון, מאחר ויש עוד הזדמנות להשתחרר מכמה הרגלים שנשארו מהשנים אחרונות. השאירו את האופציות פתוחות לפחות לעוד שבוע, שימו לב למה שקורה, מה שלא עובד יותר שחררו. כוכב יופיטר יגיע בספטמבר למזל דגים ויצטרף לאורנוס שם, שילוב שיש בכוחו לזרוע זרעים חדשים שיפתחו לפניכם שערים חדשים, זו האפשרות שתעזור לכם לשנות את מה שאתם רוצים בהצלחה.

"סבלנות היא בתה של גבורה, עקשנות- בתה של חולשה" (מריה פון אבנר-אשנבך)

בחזרה לארכיון