2.7.2010 - 9.7.2010

השבוע, בעיקר בימים 05.07-06.07, החשיבה פעילה במיוחד. מי שכישורי החשיבה שלו הם בסיס לתפקודו היומיומי, יזכה בחשיבה המטפסת לרבדים גבוהים יותר, בימים אלו הכל ברור ובהיר יותר, יש יכולת לראות את הנולד וכושר ההמצאה והתבונה במיטבם. זה הזמן ללמוד מיומנויות חדשות, לשפר יכולות ולעסוק במכשירים עדינים או משוכללים. כוכב אורנוס נעצר בתאריך 05.07, ממשיך בריקוד עם כוכב יופיטר, כך שהיכולות המנטאליות מצליחות ברוב הערוצים ויש לכך השפעה רחבה. צפויות המצאות טכנולוגיות חדשות, מוצרים מהפכניים, גם בתחום המדע מחקרים וניסיונות, וסביר להניח שנשמע על חידושים. מאז המעבר של אורנוס למזל טלה, בסוף חודש מאי, הערנות למתרחש בעולם הגדול ובחייכם מחודדת יותר. ההרגשה שכולם התעוררו, יש התפתחויות לא צפויות ברחבי העולם וגם כל אחד ברמה האישית חווה יותר הזדמנויות המעוררות חיוניות בחייו, או שינויים והתחלות חדשות, לצד אינטראקציה חדשה במערכות יחסים. גם התייחסות האישית שלכם אל המציאות, משתנה בתקופה האחרונה ואתם עושים הערכות חדשה בהתאמה למציאות החדשה. המבנה הכולל של הכוכבים יאתגר אתכם בין התחלות חדשות מול אחריות מעשית. הפיתרון לקונפליקט בין המטרות הללו הוא לשלב את שני אלה, להתחיל ולרענן ממקום של אחריות עניינית.

אנחנו לפני ליקוי חמה בתאריך 11.07.2010, שיתרחש במעלה 19 סרטן. (תמיד שבועיים בערך אחרי ליקוי לבנה, מופיע ליקוי חמה). גם כאן ההמלצה היא לא לקבל החלטות או לנסות להוציא לפועל תוכניות או מהלכים חשובים כשבוע לפני הליקוי. הליקוי המתרחש במזל סרטן ובמהלך החודשים הבאים תוכלו ללמוד כיצד להתמודד עם תגובות רגשיות של אחרים. הליקוי עצמו יהיה בצמידות לאסטרואיד יונו במזל סרטן, ענייני משפחה עלולים לעלות על המדוכה, המתח צפוי גם בנושאים פוליטיים ועסקיים. נשמע על נשים שמתחזקות ומגיעות בדילוג קל למרכז הבמה.

בשבועות הקרובים האווירה יותר אמוציונאלית, הרצון לגונן על היקרים לכם מתחזק עד לתאריך 09.07. ההרגשה היא שהקיום האישי תלוי בהגנה על אחרים ואלה שאינכם מעניקים להם את ההגנה, עלולים להגיב ברגשנות יתר. אתם עלולים לחוות ספקות אודות היכולות האישיות ואלה מחלישים את האפשרות לעשות סדר בחייכם. אם אתם רוצים להתעמת עם אדם קרוב, עדיף לחשוב על זה שוב, מאחר והצד השני עלול להגיב תגובה רגשית, שהגוון שלה עגמומי וקודר יותר ממה שצפיתם. יתכן גם שהתגובה שלכם עלולה להיות חריפה יותר בדרך שלא צפיתם. עדיף להמתין עד אחרי התאריך 09.07, ולבחון מחדש את עמדתכם ולהחליט אם זה כדאי, האם השינוי במערכת היחסים נכון, בהתאם להתפתחויות החדשות.

שינוי המגמה של אורנוס והזמנים שבין ליקוי הלבנה וליקוי החמה ואחריהם, יביאו לשינויי מזג אויר (אצלנו, אחרי הליקוי לבנה בשבוע שעבר, הגיעו גשמים שהפתיעו את כולם), רעידות אדמה, טורנדו, ושיטפונות.

02.07 היום יום תקשורתי. יש הבנה להתפתחויות של אירועים וזווית הראייה שלכם עוזרת לתכנן דברים נכון יותר. האסטרטגיה הטובה עוזרת לארגן את השפע הרעיוני ולקדם בהמשך את התוכניות שלכם בלוח זמנים בלי עיכובים.

בשעות הערב מצב הרוח כבד יותר, יתכן שתרגישו רצון להיות עם עצמכם, בשקט ולבד. מותר לכל אחד לבחור לעצמו איך לבלות את שעות הפנאי שלו. לא תמיד צריך ל"שחק נחמדים" לפני אחרים.

03.07 האווירה היום משתנה מחמימות לקרירות וההפך. יתכן שיש התפתחות פתאומית במערכת יחסים, הנראית חיובית, ואז בהפתעה האווירה משתנה והכל מתהפך. משימות אותן אתם לוקחים על עצמכם, מקבלות משמעות דואלית, לכן כדאי להמתין לפני שאתם מתחייבים. הירח בטל היום משעה 14.07 עד שעה 16.44. הקצב משתנה בהמשך היום. האתגר הוא להחליט מהר, אבל לא נכון יהיה לקבל החלטות טרם זמנם.

04.07 שינויים וחוסר וודאות מאפיינים את תחילת היום. הביטחון העצמי אינו במיטבו ולכן רצוי לא להיכנס לעימותים, שהתוצאה שלהם לא תתאים לתקוות שלכם. אל תבזבזו אנרגיה על מטרות שקשה לממש אותן. נסו למצוא פשרות היום, והתוצאה תהיה משביעת רצון.

05.07 אתם מתעוררים עם רעיון נהדר, אבל לפני שאתם עולים על הרכבת ודוהרים איתו לעבר המחר, עצרו ובחנו אותו שוב, ודאו אם אינו מכיל בתוכו חוסר הבנה נסתרת, בגלל דיסאינפורמציה שקיבלתם. מה שנידמה לכם כנכון וראוי, עלול להיות לא מעשי ומבט נוסף יעזור למנוע חרטה בשלב מאחר מדי. לא צריך להאמין לכל מה שאתם שומעים. חשוב שתדעו מה אתם רוצים להשיג, מהי ההזדמנות שעומדת בפניכם. מצאו שותף שאיתו אפשר להתייעץ, שיש הדדיות כנה ואמיתית, זה מה שיעזור למנוע קונפליקטים מיותרים.

06.07 הירח בטל היום משעה 0.23 עד שעה 03.29. הביטחון היום עוזר לכם לזרום ולתת להזדמנויות אופציה. יום נפלא להתחיל דברים הדורשים אמונה ביכולת שלכם, בעצמכם ובאחרים, מה שעוזר להגשים את התוכניות שלכם. הדדיות מפרה את שיתופי הפעולה.

07.07 האווירה נינוחה יותר היום והאירועים מתגלגלים מעניין לעניין ומתפתחים בדרך חיובית. . הצעדים שאתם עושים היום חשובים להמשך הדרך שלכם, נושאים שמתחילים איתם היום, יתנהלו בדרך מספקת, שתעזור לקידומם. תנו לעצמכם להישאר פתוחים לשמוע ולהשמיע, והרווח כולו יהיה שלכם, ולא רק כלכלי. אם אתם יכולים לקחת לעצמכם פסק זמן לכמה שעות, הזמינו את אלה שאיתם אתם פועלים בשיתוף פעולה לארוחת בוקר או צהריים

08.07 שימו לב אם המטרות החדשות לא יוצרות קונפליקט, שעלול להביא אתכם לחזור בכם מהבטחות שנתתם לפני כמה ימים. הירח בטל משעה 09.00 עד שעה 10.51. היציבות חוזרת, פרויקטים המגיעים היום יתפתחו לפי הציפיות. קל לכם לבטא את מה שאתם מרגישים, אבל אל תגזימו, שיחות אמוציונאליות אופייניות היום. יש צבעים רומנטיים יותר, נסו לתמוך אחד בשני. יש נטייה להרפתקאות קטנות, אבל אל תקצינו.

09.07 נוח היום להצליח ב"תחרות", לכל אחד יש את המתח האישי, שכותרתו הישגים והיום זה היום. לא צריך להיכנס למרתון, הקצב בו אתם בוחרים לא צריך להסתיים כשאתם מחפשים אוויר לנשימה, הפזיזות אף פעם לא הועילה. אין התאמה בין ההיגיון והרגש היום, לכן אתם עלולים לחזור על עצמכם ולומר את הדברים, פעם בגוונים רגשניים וכעבור שעה, בתקיפות והיגיון. נסו לא לחזור על עצמכם, מה שחשוב, אמרו פעם אחת ודי, שינוי כיוון או דרך לא נכון היום.

כלכלה ושווקים:

ההשפעה של האורנוס שייעצר לפני נסיגה בתאריך 05.07 היא כמו תמיד בהתפתחויות לא צפויות. בשווקים המצב יהיה מושפע מהצמידות של היופיטר אורנוס מול הסאטורן. הכוכבים יופיטר וסאטורן קשורים לרגשות חזקים, המשפיעים על השווקים ועל קהל המשקיעים. סאטורן מסמל פחד, יופיטר, הוא תאוות בצע וחמדנות, ואורנוס משפיע על התנודה החזקה של המחירים.

הספקולציות מוגזמות, הפחד משפיע ואולי הוא זה שדוחף את האנשים אל הזהב. הפחד ממצב הלא יציב, שולח אנשים הרוצים להבטיח את כספם אל המתכות היקרות. גם אם יהיו תזוזות במחירי המתכות, לא נורא, הכיוון כבר מסומן, הזהב ימשיך לעלות. לקראת סוף שנה, במהלך חודש דצמבר התמונה תהיה ברורה.

כוכב אורנוס בתאריך 05.07 ייתן את הרמז איך התשבץ הקוסמי יפגין את כוחו בשווקים, כשנגיע לפרק הזמן שבין 23.07-10.08. זה יביא אותנו להציב סימן שאלה, "איך הגענו עד הלום"? ו"איך יוצאים מזה"?

כתם הנפט...

היסטורית, מדובר על אסון הסביבה הגדול יותר שנעשה בידי אדם, בארה"ב. לא ניראה באופק שזה עומד להיפתר, כוכב מארס במנעד לא קל לכוכב נפטון, שמרמז אפילו על עוד משבר בסיפור הקשה הזה. מצב כוכבים לא מיטיב, אך אולי בסביבות נובמבר 2010, תקווה תתעורר, עם הירח המקודם שיבנה היבט עם סאטורן, אולם בדרך יש תסבוכות נוספות, בספטמבר ואחר כך באוקטובר. גם בשבוע הראשון של דצמבר יש עוד כמה מעברים שעלולים להביא לעוד משבר זמני.

במפה המשותפת עם ההורוסקופ של ארה"ב, מדהים לראות שכוכב סאטורן יושב בדיוק על האופק, בריבוע מדויק לכוכב פלוטו, כמה סמלי, ההיבט הזה מסמל משבר.

ליקוי החמה

ליקוי החמה שמגיע בתאריך 11.07, קשור עם שינויים של מנהיגים ברוסיה. ההורוסקופ של ולדימיר פוטין ניפגע מהליקוי וכנראה הוא אחראי על הפעלתם של המרגלים בארה"ב והחשיפה הזו עלולה לפגוע במעמדו. הכוכבים במזל מאזניים אצלו מאותגרים מכוכב אורנוס, הנמצא במעלה ה-19 בסרטן, שם עובר הליקוי. בה בעת המפה של מדבדב מתחזקת, אם כי יהיה עליו להתמודד עם בעיות הכלכלה שם.

מפת הקרטוגרפיה של רוסיה מספרת שהיא עלולה להיכנס לקונפליקט אי שם בעולם... השכנות של רוסיה, אוזבקיסטאן וטורקמניסטאן, גם הן מושפעות ממעברו של אותו הליקוי. מדינות נוספות המושפעות מהליקוי הן אירן, עירק ופקיסטאן. קיימת סבירות גבוהה לאי שקט בתוך פקיסטאן, אולם המנהיגות שם תשתלט על המשבר.

הכוכבים במזלות היוזמה "לוחצים" על ההורוסקופ של אירן וגם על ההורוסקופ של אחמדניג'אד. חוסר שביעות הרצון של האזרחים עם שלטונו יתעורר שוב, ואולי קיץ 2010 יביא מנהיג חדש וחזק לאופוזיציה שם.

אצלנו

המו"מ הצולע עם הפלשתינאים לא מפתיע את קוראי המדור. המפה המשותפת של מדינת ישראל והפלשתינאים, עדיין מעידה על המתח המתמשך, הנובע ממטרות מנוגדות. השמש במפה המקודמת במעלה 3.55 במאזניים, בריבוע לכוכב מארס המקודם במעלה 3.52 סרטן.

כוכב פלוטו נמצא עתה במעלה 3 במזל גדי עד אמצע אוגוסט ואחר כך, מגיע כוכב סאטורן ועובר על השמש ובהמשך, חוזר פלוטו מול המארס ומאתגר את השמש המקודמת במפה, בחודשים אוקטובר נובמבר 2010. אלה זוויות המתארות מתח, אלימות, מאבקי כוח, וניסיונות לכיפופי ידיים.

" כאשר שני אנשים רוכבים על סוס, אחד מהם מוכרח לרכוב מאחור" (ויליאם שקספיר)

בחזרה לארכיון