11.6.2010 - 18.6.2010

בתאריך 12.06, מולד הירח במזל תאומים, מעורר צורך להתחיל מגמה כפולה של תהליכים. מצד אחד יש נטייה לטפס, לעלות על גל הצלחה, רצון להתחלה חדשה ומימוש תוכניות שיעזרו להתפתחות, כשברקע הצמד יופיטר ואורנוס, אולם המבנה בו משתלב המולד מעיד גם על קושי, בגלל הפער בין הרצוי והמצוי. צפוי ניסיון למצוא את החוט המקשר בין העולם הרוחני והמציאות הריאלית. מולד ירח הוא כמו זרע הנזרע באדמה ומביא לפריצת דרך מרעננת ולהתחלות חדשות, הפעם המולד במזל תאומים, כך שזה קשור לתקשורת, טיולים ולימודים. כוכב מרקורי עבר למזל תאומים בתאריך 10.06, לטריטוריה הטבעית שלו. יש יותר חוויות אינטלקטואליות, החשיבה יותר משוחררת לצד סקרנות פילוסופית.

כדאי לשים לב, ביום שישי ה-11.06, יש נטייה להתפרץ, לומר מילים פוגעניות שעלולות להוביל לאלימות מילולית. זכרו שמילה היוצאת מהפה, אין להשיבה.

המבנה של פלוטו, אורנוס ויופיטר מכריח כל אחד להתמודד עם הפחדים הפנימיים, כדי להשתחרר. אלה מכם הנעולים בתוך מסגרות חשיבה שאין בהן פתיחות, ימצאו קושי להשאיר את הדלתות והחלונות סגורים, כשהכוכבים אורנוס ויופיטר חוגגים. כוכב וונוס עובר למזל אריה בתאריך 14.06, מביא איתו שמחה, פתיחות ותחושת שחרור במערכות יחסים. השבוע, תשומת הלב תהיה לאלה הזקוקים לעזרה, פליטים, מהגרים, השכבה החלשה בחברה. הציפייה תהיה שהשלטון יעזור לאנשים כאלה, בעבודה ומזון ברחבי העולם כולו.

בתאריך 21.06 מתחיל הקיץ, יום השוויון. מבנה הכוכבים מבטיח תקופה אינטנסיבית מאוד, אנרגיה משולבת בדראמות בעולם כולו.

ברמה האישית, קיימת סבירות גבוהה שכל אחד יושפע ממערך הכוכבים המאתגר והחוכמה תהיה לחפש את האיזון בין הכוחות והאנרגיות שיוליכו לשינויים בחיינו, מתוך מודעות להזדמנויות חדשות משחררות. יתכנו מצבים בהם נידרש לסוג של וויתור, אולם באותה עת אנחנו משתחררים מהצללים הנמצאים בתוכנו, מתחזקים ויוצרים בנעימות ובאומץ, את עתידנו.

11.06 הירח מגיע למזל תאומים, הרגשות והמעשים אינם נמצאים על אותו מישור, לכן אל תחפזו לשום כיוון. אל תחזרו על עצמכם פעם אחר פעם, מאחר והתוצאה היא ניג'וס. קבלו מצב שיש בו חוסר וודאות, שישתנה בהמשך. הרעיונות הטובים נראים קצת מסובכים אם לא מיישמים אותם נכון, דברים קורים די פתאום ומשפיעים עליכם ועל הסובבים. אם הרצון הוא להצטרף לחבר'ה ואתם יכולים להרשות זאת לעצמכם, בבקשה, רק השתדלו לא להיקלע למריבה, שאינה בעיה שלכם אלא מתרחשת לידכם.

12.06 הדברים הקטנים בחיים מביאים סיפוק ושימחה. יש ניסיונות להתחלק בתחושות הנחמדות ולדחות כל דבר שעלול להפריע לכם להתבטא. האינטואיטיביות במיטבה, עוזרת לכל פעולה המשלבת אינסטינקט או דמיון. נכון להיעזר בתחושות הבטן. אם יש דברים שאתם מרגישים שלא מתאימים לכם יותר, או אינם עולים על המסלול שרציתם, הניחו להם בינתיים. המתינו למועד אחר.

13.06 הירח בטל משעה 02.33 עד שעה 04.50 לפנות בוקר. הפגיעות היום גבוהה, לכן נסו לצמצם את התגובות שלכם לאחרים, אתם עלולים לעייף את הסובבים ולקלקל את התקוות לאכזבות ורצוי להימנע מצלילה למצבים האלה. תנו לאנרגיה לשאת אתכם קדימה, אם אתם יכולים הצטרפו לסיטואציות, בלי להשקיע כוח מיותר אלא לשחרר את האנרגיה שתהיה אפקטיבית לטווח הארוך. סבלנות היא מילת המפתח ליום כזה.

14.06 שמחה וטעם טוב משתלבים היום לתוך הרוטינה. חוויות חברתיות או אינטימיות מזדמנות במהלך הימים הקרובים. הפרספקטיבה מתרחבת, קיימת השתחררות מפחדים ומפחד לקחת סיכונים וזה עוזר להתחלות חדשות. אתגרים מניעים אתכם ואינכם מהססים לתקן טעויות שעשיתם בעת האחרונה. מפגשים עם חברים וותיקים עוזרים גם למצב הרוח הטוב.

15.06 הירח בטל היום משעה 03.29 עד שעה 06.54 בבוקר ועובר למזל אריה. היום ומחר ימים הרמוניים ויצירתיים מאוד, יוזמות ורעיונות מקוריים מגוונים את סדר היום שלכם, שימרו על ערנות, הקשיבו לכל הניואנסים, אלה יעזרו לכם בתוכניותיכם. האווירה עוזרת לאהבה, לרומנטיקה וליכולת לבנות מערכות יחסים, שתהיה להן משמעות בחייכם.

16.06 אתם ממשיכים להרגיש שהתוכניות שלכם מתקדמות כפי שתכננתם. יש הבנה הדדית וגם אם אתם בוחרים את הצד הקונסרבטיבי ומוודאים מחדש את התבניות המוכרות, שיש להן פוטנציאל שהוכיח את עצמו בעבר. האווירה הכללית היא של שיתופי פעולה, כאלה העוזרים לקדם תוכניות. אתם מפתיעים גם את עצמכם במקוריות ובדרך המחשבה שלכם.

17.06 הירח בטל משעה 06.22 עד שעה 08.41 בבוקר. יש מגמה לבדוק את המידע שאתם מקבלים כמה פעמים, כדי למנוע חיכוכים. חוסר הבנה או התבטאות רגשית לא נכונה עלולה לפגוע. חוסר וודאות צובעת את האווירה ולכן רצוי להתנהל בזהירות כפולה. כדאי להקדיש תשומת לב לפרטים, שימו לב לאותיות הקטנות, זה מה שיבטיח לכם עבודה מושלמת, שתענה לציפיותיכם. היום מתאים לזכור את המשפט "החיפזון מהשטן", אם תיזהרו תוכלו למנוע אי נעימות. עדיף לספור עד עשר, ואז לצעוד קדימה.

18.06 למעשה התמרורים שהוצגו לפניכם אתמול, דומים גם היום. מעבר לפינה צפוי קונפליקט רגשי, או כעס לא צפוי. נסו לשמור על קלילות ובלי יהירות מיותרת. המשיכו לשים לב לפרטים, הבטיחו לעצמכם שהתמונה הגדולה המוצגת לפניכם אינה מכילה פרטים שגויים. אל תאמינו לכל הסיפורים, בדיקה חוזרת תמנע עוגמת נפש בהמשך.

כלכלה ושווקים:

בשבוע שעבר נכתב כאן:
"עד 10.06 השילוב של מארס מול נפטון וכוכב מרקורי בריבוע לנפטון, מביאים לחדשות שלא רוצים לשמוע, חדשות המשפיעות על פרויקטים כלכליים. שוב מידע שגוי, שוב רכילות ושמועות, רצוי להיות זהירים כך תמנעו אכזבות. במהלך חודש יוני, 10-11.06 כוכב מרקורי במנעד נחמד עם יופיטר ואורנוס במזל טלה. בהמשך עד 16.06 יגיעו חדשות המביאות לאופטימיות. עוד נשמע על טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך שתיחשף ותשפיע על השמחה בשווקים."

בנתיים, הרעמים נשמעים, רעידת אדמה בשווקים ואין הבטחה ליציבות. כוכב אורנוס נמצא בשליטה והוא זה שקובע את הטון.

ההרגשה היא שנכנסתם למכונית מרוץ, בהתלהבות, האורות נוצצים, אבל היא נעה במהירות מטורפת בלי שאתם לוחצים על דוושת הדלק. אין לכם שליטה! זכרו נסיעה במכונית מרוץ, בלי שליטה על הברקסים עלולה גם להרוג. השילוב של היופיטר והאורנוס מביא את התנודתיות, אבל בדרך שאין לצפות אותה וזה קורה בכל השווקים בעולם. השינויים, כמו שכבר נראו בשבוע שעבר, יכולים להתרחש בדרמטיות בתוך יום המסחר. תפנימו שהתקופה הקרובה מכילה את כל האפשרויות. ניתן לשער שיצוצו רעיונות חדשים בזמנים האלה לפתור את הבעיות הכלכליות של העולם, ההבדל עתה הוא בין מילים והבטחות, ובין פעולה מעשית. המעבר של הכוכבים למזלות היוזמה, יביא ליישום תוכניות אסטרטגיות, אבל זה לא מבטיח הצלחה, בעיקר בגלל שטלה הוא מזל אימפולסיבי, המקדים פעולה למחשבה שקולה וחכמה.

לכל אלה המשתלבים ופועלים בתוך השווקים, התמונה המוצגת עתה ברורה יותר מהזמנים בהם יופיטר ואורנוס היו במזל דגים, מקום שבו הכוכבים רואים וחושבים במונחים אבסטרקטיים. עם הכוכבים במזל דגים, אנשים רוצים להאמין במשהו או במישהו, להאמין בקוסם הגדול, ממשלה או מנהיג שיכול לתקן כל דבר. עתה כשהכוכבים עברו למזל טלה, הם רואים שהקוסם נעלם, ויש לעבוד בתוך מציאות מוגדרת ומוגבלת.

אצלנו:

אורנוס עבר בתאריך 27.05 למעלת האפס במזל טלה. בעבר נכתב כאן במדור, שמעלת אפס במזל טלה, סרטן, מאזניים וגדי, הן מעלות המשפיעות על העולם כולו. לאירועים המתרחשים בזמנים שכוכבים מגיעים למעלות אלו, יש תהליך או התפתחות שמשפיעה על הפוליטיקה בעולם כולו. כשכוכב פלוטו עבר למזל גדי, חווינו את הטלטלה הכלכלית בעולם, עתה עבר כוכב אורנוס למזל טלה. המשט שהיה בתאריך 31.05, הכניס את מדינת ישראל למלכודת, וכך מדינת ישראל כיכבה בראש כל מהדורות החדשות בכל כלי התקשורת בעולם.

למרות מצב הכוכבים הכבד ש"עוטף" את ההורוסקופ של מדינת ישראל, נכתב כאן בשבוע "בכל זאת נקודת אור, על ההורוסקופ של מדינת ישראל יש שילוב של מבני כוכבים המאפשר להוכיח את הצדק שלנו. כך שאם קובעי המדיניות ישקיעו בהסברה ויעמדו מול כל המתחסדים עם הכלים המתאימים, העובדות המבוססות על האמת יובאו לידיעתם של אלה שהאמינו לשקרים של ארגוני הטרור ואלה המכנים עצמם פעילי שלום".

בימים האחרונים, החלו להישמע תגובות בארה"ב ובאירופה, בצרפת, איטליה, פולין, הם ראו את סרטי הווידאו, ומאמינים שאכן הייתה פרובוקציה מתוכננת מצד אותם "צדקנים". אבל המצב עדיין לא אידיאלי, בחודשים הקרובים, מעברו של כוכב פלוטו על הציר 4-10 במפה המקודמת עוזר לתחושת האחדות, לצערנו הרב, אחדות אצלנו תמיד מופיעה כשמדינת ישראל מרגישה מאוימת. יתכן ומצטברים רגשות חוסר אמון ומאבקי כוח, עם שכנים, "הידידים" ואלה מבשלים את הדאגה באיטיות מתמשכת מתחת לפני השטח. אורנוס גם הוא "עוזר" לאירועים לא צפויים, כמו שכבר חווינו עם המשט, וגורם לשינויים במצב הרוח. כוכב סאטורן עדיין עובר על המארס המקודם של מדינת ישראל,עד אמצע יולי. אפשר להיות מוכנים לאי נוחות נוספת. בהמשך כוכב אורנוס יחזור למזל דגים ויהיה מול המארס, עוד אירוע לא צפוי? ההיבט נפיץ מאוד חל בסוף חודש יולי 2010. גם תחילת אוגוסט עד אוקטובר 2010 מתאפיינת בארועים דראמטיים. מבנה הכוכבים מביא לזעם, מעורר כעס של האזרחים במדינה. התקופה הרגישה תהיה לקראת סוף חודש דצמבר 2010 עד תחילת פברואר 2011,כאשר הירח המקודם במזל עקרב יצור ריבוע עם המארס באריה. אחר כך צפוייה רגיעה...

בתאריך 26.06 צפוי ליקוי לבנה, על כוכב וונוס בהורוסקופ של המדינה וזה מבטיח מאמצים דיפלומטיים אינטנסיביים כדי לפתור את המשבר הנוכחי, אולם, אם הניסיונות יחולו בשבוע שלפני הליקוי,הם לא יענו על הציפיות, מאחר והחלטות או הסכמים שיהיו לפני הליקוי, מתעוותים. אם התהליכים הדיפלומטיים יתרחשו אחרי הליקוי, יתכן שתהיה להם משמעות גורלית.

מחשבה אסטרולוגית:

כוכב וונוס מסמל הדדיות, חברות ופופולאריות. בהורוסקופ של מדינת ישראל, כוכב וונוס נמצא במעלה 4 במזל סרטן. כמה מעניין שכוכב וונוס בהורוסקופ של ארה"ב נמצא גם הוא בקרבה של אותן המעלות במזל סרטן, במעלה ה-3 במזל סרטן. כוכב יופיטר נמצא במעלה 5.33 במזל סרטן, בקרבה גם. כאן אפשר ללמוד איך הקוסמוס פועל, להבין איך פעם אחר פעם, למרות גינויים בינלאומיים כמו שקרה לפני כשבוע, ארה"ב ומדינת ישראל נשארות דבוקות זו לזו, יתכן שזו הסיבה שתגובתו של ג'ון ביידן בנוגע למשט הייתה: "מה הסיפור".

בהווה כוכב פלוטו בוחן את מערכת היחסים הזו ויעשה זאת לסירוגין, כאשר הסיבה הנוכחית היא הפלשתינאים. אלא שהבסיס של היחסים מעיד על הדדיות. מולד הירח בתאריך 12.06 יהיה בדיוק על כוכב מארס בהורוסקופ של ארה"ב. סביר להניח שנשמע על יוזמות צבאיות חדשות וכל הקשור לתעשיות המתכת והמכוניות יהיה גם הוא על השולחן. יתכן גם אסון טבע או כזה שידי אדם גורם אותו, שיפגע באחת מערי ארה"ב.

ליקוי הלבנה בתאריך 26.06 הוא משמעותי במיוחד, הפעם בגלל הכוכבים פלוטו, יופיטר, אורנוס וסאטורן ה"תומכים" בו. זו דינאמיקה שתחזק ותגביה מנהיגים חדשים ותפיל את הישנים. רעיונות חדשים, מוצרים, שיטות וסגנון חיים, יקרמו עור וגידים או יסתיימו. זה יהיה זמן טוב לטרנספורמציה של הרגליים הרסניים אצל כל אחד מאיתנו. כמה סמלי, שמצב של סכנה מביא עימו הזדמנות חדשה. ליקויי לבנה עלולים להשפיע לאורך כמה חודשים ולהתבטא גם באסונות טבע.

בחודשים הבאים אנחנו צפויים לעוד כמה מבני כוכבים מורכבים ש"יעזרו" לזעזועים בעולם כולו, אם זה אסונות טבע, משברים כלכליים, חברתיים וגם פוליטיים. אנחנו נעקוב אחריהם.

אנו עוברים בהווה ולאורך השנים הקרובות תהליכים משמעותיים מאוד שהשפעתם תהיה רשומה על דפי ההיסטוריה. בעתיד, תוכלו לספר לילדכם ונכדיכם שהייתם חלק מאותם שינויים היסטוריים.

" לצפות לבלתי צפוי - בכך סימנה של רוח מפותחת ביותר" ( אוסקר ויילד)

בחזרה לארכיון