4.6.2010 - 11.6.2010

הפעם אחרוג ממנהגי, ולפני התחזית הכללית אתמקד במצב הנוכחי של מדינת ישראל: ברשימה שנכתבה כאן במדור בשבוע שעבר נכתב:
"בימים הקרובים כוכב מארס מגיע למולות עם כוכב נפטון ששיאו בתאריך 04.06. המנעד הזה זורע הרבה ספקות ומבוכה באוויר. הנפטון "מחסל" את האגו של המארס, מחליש אותו. אין אלה ימים אידיאליים לעימותים, או להיות במקום שצריך להתגונן. זה מתאים יותר ליוזמות על בסיס השראה רוחנית ויצירתית." לכוכב מארס אנרגיה המתקשרת גם לכוח צבאי ובכוחו של כוכב נפטון, המתחפש כל פעם בתלבושת חדשה, לתעתע בכולם. כוכב מארס,שליט מזל טלה, בהורוסקופ של מדינת ישראל מסמל את החברים והאויבים הגלויים. כוכב מארס בהורוסקופ של מדינת ישראל נמצא במעלה 28 במזל אריה, כוכב נפטון נמצא במעבר בדיוק ב-28 מעלות במזל דלי והמשמעות היא בגידה. הצביעות של המדינות או המנהיגים, המנסים להציג עצמם כחברים שלנו, זועקת לשמים. ההונאה החיצונית משפיעה עד אמצע חודש יולי הקרוב, אבל הנפטון יחזור לסירוגין עד סוף שנת 2011 ולמעשה, יש כאן חוסר אונים מתובל בזעזוע. סאטורן שהחל לחזור על עקביו, מסמל פחד ונפטון שהחל אחריו גם הוא בנסיגה מתחבר מצד אחד אל משאלות הלב, אבל גם לרכילות, שמועות ומידע שגוי מכוון מתוך מטרה לגרום מבוכה, השילוב הזה מביא לאכזבה גדולה. הכוונה הנסתרת היא לפגוע בשם הטוב בעיני הציבור, הכעס והתסכול גורמים לחפש את ה"אשם", כדי לנעוץ בו את החץ, אפשר להאשים ממשלה, שר מסוים או מדיניות, אבל הקוראים כאן מבינים שהגיע הזמן להבין את חוקי הקוסמוס, המשבר הזה היה צפוי.

כאן במדור נכתבה תחזית לשנה הקרובה בתאריך 25.09.2009 :
"מחודש אפריל 2010 עד אמצע חודש יולי 2010, כוכב סאטורן חוזר למזל בתולה, ייעצר על כוכב מארס המקודם במפת המדינה... המבנה הזה מעורר אי נוחות... אי אפשר לדעת בוודאות מול מי נצטרך להתמודד. גם ניסיונות לאינתיפאדה יכולים להתעורר..." אפשר לכנות את הסיטואציה הנוכחית כאינתיפאדה תקשורתית בינלאומית?

בעת האחרונה נכתב כאן על מעברו של כוכב אורנוס למזל טלה והתנחלותו על מעלת האפס, הנוגעת לעולם כולו, מצב שיביא לשינוי הפוליטיקה העולמית ויתכן שזו תהיה התערבות (הפרעה) גדולה יותר בחיי האזרחים.

התגובה של "כל העולם" אחרי עצירת המשט, היא תחילתה של שרשרת אירועים בעולם, (לאו דווקא שמדינת ישראל מעורבת בהם), שיתרחשו עם אורנוס על נקודת האפס בטלה. המבנה של מארס מול נפטון, בנוסף לכוכב אורנוס שניכנס למזל טלה, על מעלת האפס הוא מבנה נפיץ מאוד.

כוכב וונוס בהורוסקופ של מדינת ישראל מסמל את המדינה עצמה ובתאריך 26.06.2010 צפוי ליקוי לבנה, מול הוונוס במזל גדי. ליקוי הלבנה יהיה בצמידות לכוכב פלוטו, כרונוס, כוכב אורני, יהיה בריבוע ליופיטר, כך שהאמוציות מטפסות ועולות בלי שליטה וזה עלול לעורר מאבק פוליטי או שצפויה כאן בעיה דיפלומטית. זה יום לא נוח בלשון המעטה, בפוליטיקה שלנו ושל עוד כמה מדינות, כולל ארה"ב, אולם השפעתו תהיה כמה חודשים. בכל זאת נקודת אור, על ההורוסקופ של מדינת ישראל יש שילוב של מבני כוכבים המאפשר להוכיח את הצדק שלנו, כך שאם קובעי המדיניות ישקיעו בהסברה ויעמדו מול כל המתחסדים עם הכלים המתאימים לנורמות המקובלות ובלי התחכמויות. העובדות המבוססות על האמת יובאו לידיעתם של אלה שהאמינו לשקרים של ארגוני הטרור ואלה המכנים עצמם "פעילי שלום".

עוד כבר נכתב כאן לאחרונה בתאריך 30.04 : "המפה המשותפת של ממשלת ישראל והמדינה, מקבלים את כוכב פלוטו על ציר 4-10. זה מבנה המחזק את הממשלה, יתכן שינוי כלשהו שמחזק אותה. רה אירגון של מבנה הממשלה? צמצום לקראת הרחבה? האפשרות הזו נראית במהלך יוני, או בספטמבר 2010".

האם האירועים של השבוע האחרון הם הסיבה לשינוי? יתכן שבאופן אבסורדי דווקא עתה המו"מ עם הפלשתינאים, יכנס להליכים מזורזים. לא שאני אומרת שזה יצליח, אלא האנרגיות בהווה יוצרות התפתחויות חדשות בשיחות הקרבה.

ולשאלתכם על מערכת היחסים עם טורקיה. המצב הראשון שהשפיע על המערכת היה מעברו של כוכב סאטורן על ציר 1-7 במפה המשותפת, עוד בשלהי שנת 2008 ואחר כך מדצמבר 2009 עד חודש אפריל 2010. למעשה המשמעות היא מצבי מחלוקת שאין להם פיתרון. במהלך השנה הקרובה היחסים יהיו מושפעים מכוכב נפטון על ציר 1-7, שגורם לחוסר וודאות. אפשר לקחת "חופשה" מהמערכת, פסק זמן בכוונה לבחון כיוונים אחרים (במיוחד אנשי העסקים ואלה שאוהבים את "הכל כלול"). שילובי הכוכבים מספרים לנו על הרבה "רעש וצלצולים", אבל בלי בסיס. זו מערכת יחסים שהתרוקנה מהתכנים מהם נבנתה.

השבוע: כוכב יופיטר מצטרף לכוכב אורנוס בתאריך 08.06, מעורר פעילות ספונטנית, יצירתיות וחידושים. נשמע על תגליות טכנולוגיות חדשות, כמו ששמענו לפני כשבועיים על התא בעל DNA סינטטי. המבנה כולו מאותגר בכוכבים שיגרמו להתפתחויות מעשיות, שיתבטאו בשווקים מטורפים. הכל קורה במהירות משתנה בקצב שלא נוח ונעים כל כך. זה זמן שלוקחים בו סיכון, מעיזים ונחשפים לקבוצות אנשים גדולות יותר. כושר ההמצאה במיטבו, הפתיעו ביוזמות שהיו חבויות בתחתית המגירה, זה הזמן בו היצירתיות והחדשנות משתלמת. כוכב יופיטר במזל טלה, פותח דרך להשיג תוצאות שתשמחו לראותם בתוך חייכם, אווירה של ביטחון חודרת לאטמוספרה וכאן יש תחושה של עצמאות המביאה גם היא שמחה. אלה צלילים ערבים לאוזניים, אך הסכנה היחידה היא האימפולסיביות. וודאו שאתם בוחרים את המשימות הנכונות, שאולטימטיבית מוליכים להצלחה. עליכם להיות בטוחים וברורים בפעולות שאתם עושים ובמטרות שהצבתם לעצמכם. השימוש בהגיון חשוב במצבים כאלה.

כוכב מארס מגיע בשעה טובה בתאריך 07.06 למזל בתולה אחרי שבילה שישה חודשים במזל אריה. בבתולה, המארס גמיש יותר, מעשי יותר ויורד לפרטים בפעולתו, כך שהעבודה שתידרש, תעשה. שימו לב שהמארס בבתולה, מדקדק יותר ולכן גם ביקורתי יותר. כניסתו של המארס לבתולה בונה מנעד עם הכוכבים יופיטר ואורנוס במזל טלה. אנרגיה עצומה, אבל גם נפיצה מאוד. השתדלו להיזהר ביום הזה. ההמלצה להזהר ממשיכה מהשבוע שעבר עד 09.06, בכל מקום אליו אתם מגיעים, ברגל או ברכב.

04.06 המבוכה היום בולטת. כל ניסיון לתכנן משהו יותר תכליתי נתקל בסחבת. ניסיון לברר למה, נתקל בסיפורים, מידע שיקרי. הדמיון היום חזק יותר, מתאים לאלה בניכם היוצרים, או אוהבים לשמוע מוסיקה. רדו לשבת על שפת הים קראו ספר או הביטו על הגלים והצבעים של המים. כך לא תתאכזבו משום דבר.

05.06 הבסיס ליום הזה הוא לדעת מה אתם רוצים, כך תוכלו להשיג את ההזדמנות הנקרית בדרככם באקראי. התחלקו במטרות, החליטו החלטות משותפות וכך תזכו לכל הטוב שאפשר לקבל היום, כמעט בלי קונפליקטים. האירועים זורמים, יש הבנה הנבנית ומתבססת שתשרת אתכם לטווח ארוך. נסו להישאר בצד הקונסרבטיבי ולאשר תבניות פעולה מוכרות, כאלו שכבר הוכיחו את עצמן בעבר. אמוציות לא עוזרות בסיטואציות כאלה.

06.06 מצבי הרוח משתנים מחם לקר וחוזר חלילה. הירח בטל משעה 08.46 עד שעה 08.50 בבוקר (אין טעות). הירח עובר למזל טלה ובשעות הבוקר צפויים ריגושים. נסו להמתין עם החלטות לשעות הבוקר המאוחרות, בעיקר בגלל שתחושות הבטן נובעות עתה מהתלהבות ופזיזות. היום הוא יום פורה, המאפשר לידתם של רעיונות והוצאתם לאור. תנו מקום היום לשמחה, לספר בדיחות ולצחוק בקול גדול, אל תגבילו את עצמכם. אם אתם משתתפים בתחרות או מכרז, השתדלו לתת את ההצעה שלכם ראשונים, זה האתגר. היום גם נחמד להרפתקאות רגשיות, עלו על הגל המתאים לכם, אבל שימרו על עיניים פקוחות ואל תהססו לשאול את השאלות הנכונות.

07.06 ההצלחות שלכם יגיעו היום אם תשימו לב לפרטים. יש הרבה מטלות שעליכם לסיים, לכן התמקדו בכללים הנדרשים, על מנת שתוכלו לשחק את המשחק הנכון בימים האלה. מצבים המתחילים עתה יתקדמו ויעזרו לכם להתקדם והאווירה לאחד כוחות בעשייה משותפת עוזרת היום מאוד. יתכן שהרגשות גורמים לשיפוט מעוות של מצבים, העדיפו "לבשל את התבשיל" שלכם על אש נמוכה ותשיגו הרבה יותר ממה שאתם מצפים.

08.06 הרעיונות היום פורחים וזורמים. אתם המומים מכמות המידע המגיעה אליכם, קחו עט ונייר ורשמו הכל, אחר כך תבררו את המוץ מהתבן. היום מתאים להתחלות חדשות, מפגשים אישיים מתפתחים ואתם מוצאים את עצמכם בסיטואציות שלא ידעתם אף פעם שהן קיימות. החושים במיטבם היום והמילים מקבלות גוון אמוציונאלי יותר מהרגיל. הירח בטל משעה 16.11 עד שעה 18.11 ועובר למזל שור. הגוון של שעות הערב הוא סולידי יותר, החן של השעות הוא בטבע עצמו, מגע עם עצמכם.

09.06 הביטחון מתחזק היום, יש אמון ביכולות שלכם וגם ביכולת של האחרים. אתם מעדיפים את הצד הקונסרבטיבי, אך דעו שאפשר לחשוב בגדול, אבל לאט. מה שתתחילו עכשיו יכול להיות הבסיס לעתיד הדורות הבאים, האמונה בעצמכם זורמת ואתם זוכים לאישור מהסביבה, המאמינה ביכולתכם. יש רצון לקצר תהליכים, אבל זו טעות. עדיף שתעשו פסק זמן, כדי לבחון מה עומד לפניכם.

10.06 הימים הבאים מתאימים לסיעור מוחות, התקשורת פתוחה וזורמת, ונוצרים רעיונות, בלי להתחייב עליהם באופן מיידי. יש קלילות המלווה אתכם היום, תחושה של חופש דעות, דיור ישיר והרעננות הזו משפיעה על האווירה. נכון להגיע להסכמות במהלך היום, היציבות ואמון הדדי מאפשרים את ההתפתחות המבוקשת. הירח בטל משעה 22.49 עד שעה 01.11 למחרת.

11.06 הירח מגיע למזל תאומים, הרגשות והמעשים אינם נמצאים על אותו מישור, לכן אל תחפזו לשום כיוון. אל תחזרו על עצמכם פעם אחר פעם, מאחר והתוצאה היא ניג'וס. קבלו מצב שיש בו חוסר וודאות, שישתנה בהמשך. הרעיונות הטובים נראים קצת מסובכים אם לא מיישמים אותם נכון, דברים קורים די פתאום ומשפיעים עליכם ועל הסובבים. אם הרצון הוא להצטרף לחבר'ה ואתם יכולים להרשות זאת לעצמכם, בבקשה, רק השתדלו לא להיקלע למריבה, שאינה בעיה שלכם אלא מתרחשת לידכם.

כלכלה ושווקים:

מתחילים כבר להרגיש שהעולם משתגע? השווקים כמו קזינו, בחסות הכוכבים אורנוס ויופיטר גורמים לתחושה של איבוד שליטה.

עד לתאריך 10.06 השילוב של מארס מול נפטון וכוכב מרקורי בריבוע לנפטון, מביאים לחדשות שלא רוצים לשמוע, חדשות המשפיעות על פרויקטים כלכליים, שוב מידע שגוי, שוב רכילות ושמועות, כך שרצוי להיות זהירים, כך תמנעו אכזבות.

בין התאריכים 10.06-11.06, כוכב מרקורי במנעד נחמד עם יופיטר ואורנוס במזל טלה. קיימת סבירות גבוה שהשילוב של צמד הכוכבים בטלה, יביא התלהבות לשווקים, עם כל המשתמע מכך. בהמשך עד לתאריך 16.06 יגיעו חדשות המביאות לאופטימיות, עוד נשמע על טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך, שתיחשף ותשפיע על השמחה בשווקים.

כמו שכבר נכתב בשבועות האחרונים, כדאי לזכור את האופי הספקולטיבי של המבנה הזה, עם כל המשתמע ממנו. עליות יכולות להיות חדות, לעיתים גם במספרים שלא ראיתים כמותם, אולם טווח המחירים יהיה חד מאוד, לכאן או לכאן, כלומר יתכנו ירידות שימחקו את הרווחים. ההשתנות יכולה להיות בתוך יום וגם תוך כדי המסחר היומיומי. יופיטר מסמל חמדנות, אורנוס הוא לא צפוי וביחד הם יכולים ליצור בועות גדולות.

ההנחה היא שהנשיקה החושנית של צמד הכוכבים הנ"ל יביא לעליות, התרגשות, אירועים שאין שליטה עליהם, הקיץ הזה משלב בתוכו הכל. החוכמה של בעלי הניסיון תעמוד עתה במבחן, תנצלו את ההזדמנויות, אבל שימרו על הגיון למרות הריגושים במצבים הדורשים מכם החלטות מהירות.

ליקוי לבנה בתאריך 26.06.2010

ליקוי לבנה משפיע על אסונות טבע ואפשר לצפות שמבנה הכוכבים, שישפיע כבר קודם, ימשיך להשפיע גם בחודשים שאחרי ויביא לתזוזות הקרקע והתפרצויות וולקניות במקומות הרגישים. שיא התהליך צפוי בחודש דצמבר 2010, כאשר כוכב מרקורי בנסיגה ומארס יהיו צמודים לכוכב פלוטו על מעלת הליקוי. מאחר ובתאריך 21.12 צפוי עוד ליקוי לבנה, זה ישפיע חזק מאוד על איסלנד, כך שיתכן מאוד עוד התפרצות וולקנית שתשפיע על שאר העולם.

ליקוי לבנה "עוזר" למשברים כלכליים ואקלימיים גם. המיקום הפעם גם רגיש בהורוסקופ של מדינת ישראל, מאחר והוא ימצא על כוכב וונוס של המדינה. אני מזכירה לכם, שעדיף לא לקבל החלטות או לנסות לבצע פעולות חדשות שיש להן משמעות לעתיד במהלך השבוע שלפני הליקוי, כדי שהתוצאות לא יתעוותו. השתדלו לטובתכם לא להגיע למשרדי מס הכנסה או מע"מ בתקופה הזאת.

" דע כי הטוב והרע תאומים בבטן העולם, במקום היגון והשבר שם הישע" (בודהא)

בחזרה לארכיון